فناوری ابری

نگاه کلی

فن آوری ابری 1.0 ، محصول نسل اول این سیستم به شما اجازه رانندگی و عیب یابی مدرن در عصر اینترنت را می دهد.سیستم عیب یاب هوشمند به بهبود کیفی رانندگی کمک می کند لذا با این سیستم خودرو شما تنها یک ابزار حمل و نقل نیست و میتوان از آن هماهنند یه انسان هوشمند ، برای رفع نیازهای رانندگی کمک گرفت. این سیستم همانند یک سیستم 360 درجه نگهداری هوشمند مبتنی بر تکنولوژی ابری (Cloud) و با استفاده از پایگاه داده های هوشمند می باشد. با کمک این سیستم یک ارتباط یکپارچه با اینترنت موبایل شخصی و شرایط محیطی رانندگی در جاده حاصل می گردد و همچنین سیستم سرگرمی خودرو و شبکه کن بخوبی با هم ادغام می شوند. از طریق این فن آوری به کمک سیستم هدایت صدای طبیعی و طرح واسط کاربری میتوان به رانندگی ایمن با نظارت از راه دور بر پایه فن آوری ابری دست یافت و رانندگی خوشایندی را تجربه کرد و هر کاربر می تواند از طریق تعامل هوشمند انسان و ماشین حس شگفت انگیز آینده را تجربه کند.

فن آوری ابری، کنترل صدا
هدایت لحظه ای

فن آوری هوشمند ابری می تواند جستجوی آنلاین انجام دهد و مسیر سفر را ارسال نماید،همچنین می تواند شرایط جاده را تجزیه و تحلیل نموده و به سرعت بهترین مسیر را برای شما تنظیم نماید

سرگرمی با فن آوری ابری
زمانی برای آرامش

با اتصال به فن آوری ابری می توان لذت گوش دادن به موزیک و اخبار و آگاهی از وضعیت آب و هوا ودستیابی به سایر اطلاعات مورد نیاز را تجربه کرد.همچنین با این سیستم هیجان طول سفر با عملکرد سیستم پخش صدا فراهم می گردد.

ارتباط هوشمند فن آوری ابری
ارتباط فوری

با این قابلیت می توان با یک کلیک بروی نویگیشن رزرو هتل و پرواز و آگاهی از خطرات جاده و دیگر اطلاعات مربوط به رانندگی را بدست آورد و به راحتی و با رعایت ایمنی به تماس صوتی از طریق سیستم کنترل صدای هوشمند و برنامه های رادیویی و تلویزیونی دست یافت.

نگهداری از راه دور
سرویس فوری

سیستم تشخیص و آگاهی دادن از راه دور خطا ها: این سیستم می تواند از شبکه موبایل برای تشخیص وضعیت خودرو و عیب یابی از راه دور استفاده نماید. با کمک فن آوری ابری می توان وضعیت خودرو را تجزیه و تحلیل نمود و ریسکها و خطاها و وضعیت سرویس نگهداری خودرو را بروی موبایل ارسال نمود.

مدیران خودرو

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar