تیگوهفت درهفت شهر

جدید ترین محصول برند چری، خودروی تیگو 7

چری تیگو7 بر مبنای خودروی مفهومی TX شکل گرفته که در سال 2012 به عنوان خودروی مفهومی نمایشگاه ژنو انتخاب گردید ، تیم مهندسی و تحقیق توسعه چری با بهره گیری از بهترین مهندسان جهانی ، تعریف جدیدی از طراحی و تکنولوژی را با خلق تیگو7 برای چری به وجود آوردند .

دریافت جایزه از موسسه طراحی و انتخاب موتور این خودرو به عنوان پر بازده ترین موتور و همچنین مشارکت با قطعه سازان بزرگ بین المللی و شرکت های معتبر در طراحی بخشهای مختلف چون شرکت گتراگ المان در طراحی سیستم انتقال نیرو ، شرکت AVL اتریش در طراحی موتور و همچنین شرکت بریتانیائی لوتوس در طراحی شاسی خودرو اشاره نمود.

سرانجام خودروی تیگو7 در نمایشگاه سال 2016 بیجینگ معرفی گردید و توانست به فروش خیره کننده ای در بازار چین دست یابد.

فعالیت های انجام شده

تست مربوط به برند خودرو که در زمستان سال 95 در مجتمع تجاری کوروش برگزار گردید و با پوشاندن لوگو خودرو از مردم درخواست گردید تا در مورد برند خودرو حدث بزنند که با دیدن خودرو بسیاری از مردم گمان می کردند که این خودرو از برندی مانند لکسوس – هنودا – هیوندای و یا کیا می باشد.

اولین نمایش در نمایشگاه بین اللملی خودرو تهران ، یکی از پر بازدیدترین محصولات ،  خودروی تیگو7 بود که علاقمندان زیادی را به خود جلب کرد و مورد توجه رسانه ها نیز قرار گرفت و اخبار زیادی راجبع آن درج گردید.

ساخت تیزر در کوروش مال

 

نمایشگاه بین االملی خودروی تهران

 

نمایشگاه در برج میلاد تهران

 

تست درایو 7 شهر

1-تست درایو تهران (تهران تا ساری ویژه کارشناسان خودرویی و خبر)

3 عدد خودروی تیگو7 در اختیار زبده ترین نشریات خودرویی قرار گرفت تا با طی مسافت 900 کیلومتر در مسیرهای گوناگون مورد تست قرار گرفت ، قدرت بسیار خوب موتور ، شتاب بالا و هماهنگی موتور و گیربکس ، آپشن های ایمنی و رفاهی مناسب در کنار فضای مناسب و راحت داخلی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

2-تست درایو اصفهان

3-تست درایو شیراز

4-تست درایو کرمان

5-تست درایو مشهد

6-تست درایو تبریز

7-تست درایو بابل

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar