خودروهای کارکرده

خودروهای کارکرده

طرح خرید و فروش و جایگزینی خودروی کارکرده با خودروی نو

  •  اعطای تسهیلات تا سقف 70% با بازپرداخت 5ساله برای متقاضیان جایگزینی خودروی کارکرده با نو
  •  اعطای تسهیلات تا سقف 60% با بازپرداخت 4 ساله برای خریداران خودروهای کارکرده
  •  10% تخفیف قطعات برای خریداران خودروهای کارکرده به مدت یکسال
  •  10% تخفیف اجرت خدمات پس از فروش خودروهای کارکرده به مدت یک سال

تمرکز اصلی شرکت مدیران خودرو در این طرح که در حال حاضر فاز اول آن اجرایی گردیده است کنترل قیمت و افزایش تقاضا برای خودروهای کارکرده با برند این کمپانی است تا متقاضیان خرید خودرو نو بتوانند با اطمینان خاطر از وضعیت خودرو کارکرده در آینده اقدام به خرید نمایند و مهمترین ویژگی طرح نیز جلوگیری از واسطه‌گری در بازار و در نتیجه رضایت خریدار و فروشنده است.

در این طرح دارندگان خودروهای کارکرده MVM و CHERY می توانند خودرو کارکرده خورد را از طریق     وب سایت toptec.ir به فروش برسانند و با شرایط بسیار مناسبی اقدام به خرید خودرو نو نمایند (جایگزینی خودرو کارکرده با نو). همچنین خریدار خوردوی کارکرده می تواند جهت خرید خودرو از تسهیلات استفاده نموده و خودرو را به صورت اقساطی خریداری نماید. در این حالت کل مبلغ خودروی کارکرده به عنوان آورده فروشنده آن جهت خرید خودرو نو محاسبه می گردد یعنی فروشنده خودروی کارکرده به اندازه کل مبلغ خودروی کارکرده بستانکار می شود.

نکته قابل توجه این است که خریدار خوردوی کارکرده تنها در صورتی می تواند از تسهیلات استفاده نماید که فروشنده خودروی کارکرده قصد خرید خودرو نو (جایگزینی کارکرده با نو) از محصولات شرکت مدیران خودرو را داشته باشد.

همچنین دارندگان خودروهای کارکرده می توانند از طریق این وب سایت بدون جایگزینی تنها اقدام به فروش خودروی کارکرده به صورت نقدی نمایند که در این حالت هم به دلیل اینکه خودروی کارکرده در این وبسایت فروخته شده است به مدت یکسال تخفیف در ارائه خدمات پس از فروش برای خریدار آن در نظر گرفته می شود که جزئیات آن در ادامه تشریح گردیده است.  

 

مزایای طرح

شرکت مدیران خودرو به منظور حمایت ویژه از فروشندگان و خریدارانی که از محل این وب سایت نسبت به خرید و فروش و جایگزینی خودروهای کارکرده با نو اقدام می نمایند مزایای ذیل را در نظر می گیرد:
 

مزایای طرح تعویض خودروی کارکرده با نو
مزایای طرح تعویض خودروی کارکرده با نو از مدیران خودرو

 

خریداران خودرو کارکرده در این طرح از ۱۰% تخفیف یکساله در قیمت قطعات و اجرت خدمات در شبکه نمایندگی های مجاز شرکت مدیران خودرو بهره مند خواهند شد و در صورتی که فروشنده قصد جایگزینی خودرو را داشته باشد(فروش کارکرده و خرید نو) خریداران خودروهای کارکرده می توانند از ۶۰% تسهیلات با بازپرداخت 4 ساله و با نرخ سود سالیانه ۲۰.۹۹% برای خرید خودرو استفاده نمایند.

فروشندگان خودروهای کارکرده نیز علاوه بر اینکه در این طرح این امکان را دارند که با سرعت بالاتر و افت قیمت کمتر خودروی خود را به فروش برسانند می توانند از ۶۰% تسهیلات با بازپرداخت 4ساله و با نرخ سود سالانه ۱۹.۹۹% برای خرید خودروهای نو با برند CHERY و از ۷۰% تسهیلات با بازپرداخت 5ساله و با نرخ سود سالانه ۱۸.۹۹% برای خرید خودروهای نو با برند MVM استفاده نمایند و همچنین از ۰.۵% تخفیف در قیمت خودرو نیز بهره مند گردند.

لازم به ذکر است مزایای مذکور تنها در صورت استفاده از این طرح قابل ارائه است.

 

درمورد وبسایت تاپ تِک

کلیه عملیات خرید و فروش خودروها در این طرح از طریق وبسایت www.toptec.ir انجام می‌گیرد. تفاوت عمده‌ی این وبسایت با سایر وبسایتهای مشابه خرید و فروش خودرو در این است که اطلاعات تماس فروشنده در دسترس خریدار قرار نخواهد داشت و خریداران باید با توجه به اطلاعات خودرویی که از جانب فروشنده در وبسایت بارگذاری شده است، اقدام به ارسال پیشنهاد قیمت نمایند. سپس فروشنده می تواند با مشاهده پیشنهادات، هرکدام از خریداران را انتخاب نموده و جهت انجام هماهنگی‌های بعدی و توافق نهایی با ایشان تماس حاصل نماید.

پس از انجام هماهنگی‌ها و حصول توافق نهایی، فروشنده باید پیشنهاد ارسالی از جانب خریدار را تایید نماید و این به منزله پایان معامله بوده و آگهی فروش بصورت خودکار از روی وبسایت حذف می‌گردد و در ادامه هماهنگی‌های لازم جهت ادامه روند کار با فروشنده و خریدار انجام می‌پذیرد.

 

ارائه قیمت پیشنهادی کارشناسی

شرکت مدیران خودرو اقدام به بارگذاری قیمت پیشنهادی خودروهای کارکرده با توجه به دو عامل مدل سال و کیلومتر کارکرد و با تایید کارشناس رسمی دادگستری در وب سایت toptec.ir نموده است که می تواند به عنوان یك مرجع قیمت گذاری رسمی مطرح شود و بسیاری از نگرانی های فروشنده و خریدار را برطرف كند اما توافق نهایی قیمت خودروی کارکرده می بایستی با توجه به سایر شرایط خودرو از قبیل وضعیت بدنه، وضعیت فنی، وضعیت اسناد و سایر موارد مرتبط فی مابین فروشنده و خریدار صورت پذیرد و شرکت مدیران خودرو هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

 

الزامات استفاده از طرح

آن دسته از دارندگان خودروهای شرکت مدیران خودرو می توانند در این وب سایت اقدام به فروش خودرو نمایند که مدل تولید خودروی ایشان سال ۱۳۸۵  یا بالاتر بوده و  سند خودرو نیز در رهن نباشد.

 

"کلیه خدمات در وبسایت مذکور رایگان بوده و هیچگونه هزینه‌ای بابت استفاده از وبسایت و خدمات آن از مشتریان دریافت نمی‌گردد."

 

جهت ورود به وب سایت خرید و فروش و جایگزینی خودروهای کارکرده با خودروهای نو روی لینک http://iranian-khodro.com/replace کلیک کنید.

 

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar