خبرها
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

تست خودروهای جدید چری و ام وی ام در شرایط مختلف آب و هوایی کشور

شرکت خودروسازی مدیران خودرو که  محصولات شرکت چری را در ایران تولید می نماید اخیرا  محصولات آتی خود را که با دو برند چری و ام وی ام تولید خواهند شد برای تست بلند مدت جاده ایی در شرایط گوناگون آماده نموده.

این خودروها حرکت خود را از تهران آغاز نموده اند و مسیر اصفهان و اهواز و سایر شهرهای مختلف کشور را با شرایط متنوع آب و هوایی و محیطی خواهند پیمود.

در این آزمون خودروی چری تیگو7 ، محصولی که به زودی وارد بازار خواهد گردید مورد تست و بررسی قرار گرفته موتور و گیربکس این خودرو که از نوع توربو شارژر و گیربکس دو کلاچه اتوماتیک میباشد و در مجموع عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان داده است.

تست خودروهای  جدید چری و ام وی ام در شرایط مختلف آب و هوایی کشور
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

مسابقه عکاسی چری

شرکت خودرو سازی چری همواره در طول مناسبت های اجتماعی و برندینگ خود جشنواره های گوناگونی را برگزار نموده است. یکی از این جشنواره های مهیج برگزاری مسابقه عکاسی بود که همزمان با معرفی شاسی بلند پر طرفدار و پر فروش این شرکت یعنی مدل فیس لیفت تیگو‌5 در زمستان سال 95 صورت پذیرفت.

مسابقه عکاسی چری
۲۱ فروردین ۱۳۹۶

چری همراه شما در روز عروسی

شرکت مدیران خودرو و برند چری برای کمک به زوج های جوان که قصد ازدواج دارند، طرحی خاصی فراهم دیده که با استفاده از این طرح ویژه زوجین میتوانند به صورت رایگان از خودروهای برند چری به نام آریزو5 و تیگو5 در روز عروسی خود به عنوان خودروی عروس استفاده کنند.

چری همراه شما در روز عروسی
۲۱ اسفند ۱۳۹۵

⁣جشن پنجمین سالگرد باشگاه هواداران مدیران خودرو

رژه خودروهای چری و ام وی ام در خیابانهای پایتخت

روز 5 شنبه مورخ 19 اسفند ماه و همزمان با پایان سال 1395 پنجمین سالگرد باشگاه هواداران مدیران خودرو به عنوان یکی از سایت های فعال اجتماعی با حضور مشتریان و اعضاء فعال این سایت برگزار گردید
در این برنامه خودروهای چری و ام وی ام رژه خیابانی خود را از بزرگراه نیایش به سمت بزرگراه های حکیم و ستاری آغاز نمودند و سرانجام در مجتمع باغ لاله از مشتریان پذیرایی به عمل آمد

⁣جشن پنجمین سالگرد باشگاه هواداران مدیران خودرو
۰۳ اسفند ۱۳۹۵

خوش آمد گویی ایرانیان به کمپین سلامت جاده چری

در نمایشگاه خودرو تهران صدها کودک با هیجان در کمپین سلامت جاده چری شرکت کردند.

هدف آموزشی کودکان ایرانی جهت ارتقا آگاهی و احتیاط آنها نسبت به جاده ها ، بستن کمربند ایمنی ،عبور از جاده ها و حفظ محیط زیست بود.

از جمله دیگر فعالیت های این کمپین ، مسابقه آموزشی نقاشی کودکان به مدت چهار(4) روز بود.

خوش آمد گویی ایرانیان به کمپین سلامت جاده چری
۲۴ بهمن ۱۳۹۵

حضوری با طعم SUV

شرکت مدیران خودرو با دو برند چری و ام وی ام خود حضور پر قدرتی را در نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب خواهد داشت.

 

استقبال از خودرو های ام وی ام X33، X22 و چری تیگو 5 پاسخی از سمت مشتریان ایرانی برای انتخاب شاسی بلند‌های موفق چری و ام وی ام در بازار ایران بود.

حضوری با طعم SUV
۱۹ بهمن ۱۳۹۵

تست درایو تیگو 5 جدید

یکی از خودروهای کراس اوور که این روزها در خیابان ها دیده می شود ، چری تیگو5 است این خودرو توسط شرکت مدیران خودرو و با برند اصلی (چری) از اواخر سال 94 وارد بازارشد و توانست تا حدودی نیز بازار را در دست گرفته و موفقیت نسبی را به دست آورد و لذا این نکته مدیران این شرکت را بر آن داشت تا دستی بر چهره این خودرو کشیده و اقدام به معرفی نوع فیس لیفت (تغیر چهره) آن با برخی از آپشن های اضافه نمایند.
 

تست درایو تیگو 5 جدید
۰۶ بهمن ۱۳۹۵

خودروهای موفق چینی با همکاری غولهای بزرگ ساخته می شوند

صنعت خودروسازی کشور چین در طول 2 دهه گذشته و از بدو تاسیس خود مراحل گوناگونی را پشت سر گذاشته است ، از مرحله کپی کاری و تولید بسیار ارزانتر نمونه های خارجی تا تولید محصولات با کیفیت تر اما فاقد شخصیت.

سالهای اخیر خودروسازان اژدهای بزرگ نیز به مانند سایر صنایع این کشور جهش بسیار بزرگی را برداشته اند و با جذب بهترین مهندسان خارجی و همچنین قراردادهای تولید مشترک با غولهای بزرگ و صاحب تکنولوژی راه جدیدی را خلق کردند

 

 

خودروهای موفق چینی با همکاری غولهای بزرگ ساخته می شوند
۰۴ بهمن ۱۳۹۵

ستاره کامل ایمنی برای سدان خوش تیپ چری

سدان خوش تیپ چری  که این روزها در خیابانهای کشورمان نیز دیده می شود در آزمون تست تصادف موسسه C-NCAP  موفق به کسب 5 ستاره ایمنی کامل گردید.

این خودرو در آزمونهای تست برخورد از جلو و بغل عملکرد بسیار مناسبی را از خود نشان داده است. از جمله علل این عملکرد موفق و ایمنی بالا در این خودرو را می توان به و جود ستونهای جانبی مقاوم ،شاسی مستحکم طراحی شده این خودرو توسط شرکت بنتلرآلمان اشاره نمود.

ستاره کامل ایمنی برای سدان خوش تیپ چری
۱۴ دی ۱۳۹۵

بازدید شبکه خبری CCTV چین از ایران با حمایت شرکت مدیران خودرو

شبکه خبری CCTV که از شبکه های مهم  و مطرح خبری کشور چین و در سطح جهانی نیز شناخته می شود با حمایت شرکت مدیران خودرو اقدام به بازدید از کشور ایران نمود.

دو کشور ایران و چین دارای پیوندهای مستحکم تاریخی بوده که این پیوند تا کنون نیز ادامه دارد و همچنین روابط اقتصادی دو کشور در سالهای اخیر گسترش فراوان داشته است.و از همین روی ارتباط تنگاتنگ میان دو ملت به وجود آمده است.

 

بازدید شبکه خبری CCTV چین از ایران با حمایت شرکت مدیران خودرو

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar