مقالات
۲۲ مرداد ۱۳۹۶

به مناسبت روز خبرنگار

شورای فرهنگ عمومی در سال 1378 روز 17 مرداد را به عنوان روز ملی خبرنگار نامگذاری کرد. البته در کنار این روز ملی، سازمان یونسکو پیشتر در سال 1993، سوم ماه می را به عنوان روز جهانی آزادی مطبوعات معرفی کرده بود. اما واقعا ارزش و جایگاه خبرنگار چیست و این دو روز قصد دارند چه مفهوم و ارزشی را یادآوری کنند؟ ما به عنوان مخاطبان نشریات و اخبار هم در جایگاه یک ایرانی و هم یک انسان باید چگونه به اهالی این حرفه بنگریم؟

به مناسبت روز خبرنگار
۳۱ تیر ۱۳۹۶

روایتی از عرضه‌ی جهانی تیگو 7

برند چینی خودروسازی Chery Auto محصول SUV جدیدش را تحت عنوان Tiggo 7 در اوایل سال 2017 به بازار چین عرضه کرد. این مدل خیلی زود به خودروی پرچم‌دار و گران‌قیمت‌ترین تولید چری و همچنین خودروسازی چین تبدیل شد.

روایتی از عرضه‌ی جهانی تیگو 7
۲۸ تیر ۱۳۹۶

هفت گام (گام هفتم)

در بخش هفتم از هفت گام آشنایی با جدیدترین محصول برند Chery، یعنی خودروی لوکس Tiggo7 به معرفی اجمالی امکانات رفاهی آن می‌پردازیم. این خودروی SUV چینی که با کیفیت بالای خود توانسته جوایز متعدد بین‌المللی را از آن خود کند، به‌زودی توسط مدیران خودرو معرفی و وارد بازار خودروی ایران خواهد نمود.

هفت گام (گام هفتم)
۲۷ تیر ۱۳۹۶

هفت گام (گام ششم)

در بخش ششم از هفت گام آشنایی با جدیدترین محصول برند Chery، یعنی خودروی لوکس Tiggo7 به معرفی اجمالی امکانات ایمنی آن می‌پردازیم. این خودروی SUV چینی که با کیفیت بالای خود توانسته جوایز متعدد بین‌المللی را از آن خود کند، به‌زودی توسط مدیران خودرو معرفی و وارد بازار خودروی ایران خواهد نمود.

هفت گام (گام ششم)
۲۶ تیر ۱۳۹۶

هفت گام (گام پنجم)

دراین بخش سعی شده به جهت آشنائی بیشتر مخاطبان ارجمند محصولات چری مواردی را به صورت اجمالی درخصوص موتور و گیربکس تیگو 7 عنوان نمائیم.

هفت گام (گام پنجم)
۱۸ تیر ۱۳۹۶

هفت گام (گام چهارم)

هفت گام کوتاه برای معرفی مشخصات و ویزگی‌های تیگو 7.

هفت گام (گام چهارم)
۱۰ تیر ۱۳۹۶

سبك زندگي اسپورت و مهيج

بسياري از ما با زندگي در شهرهاي بزرگ و همچنين سيستم ماشيني دچار يكنواختي مي گرديم و در زندگي نياز به هيجان خواهيم داشت

سبك زندگي اسپورت و مهيج
۱۰ تیر ۱۳۹۶

سبک زندگی مدرن

سبک زندگی مدرن:

اینروزها پیشرفت تکنولوژی و حکومت فضای مجازی به عنوان سمبلی از تکنولوژی مدرن بر زندگی افراد سایه افکنده است و همین امر سبک زندگی افراد را تغییر داده ،این تغییرات تمام ابعاد زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده و به نوبه خود الگوی مصرف ما را در تمام ابعاد تغییر داده

سبک زندگی مدرن
۰۸ تیر ۱۳۹۶

هفت گام(گام سوم)

همانطور که در دو گام قبلی نیز عنوان گردیدجهانی شدن سرلوحه برنامه های شرکت چری قرارداردلذا تیم طراحی بین المللی ، متشکل از مهندسانی که در شرکتهایی مانند مرسدس بنز، فورد و جنرال موتورز فعالیت داشته انرا درشرکت چری فعال گردیده است.

هفت گام(گام سوم)
۰۷ تیر ۱۳۹۶

هفت گام(گام دوم)

مرکز تحقیق و توسعه پیشرفته چری در شهر شانگهای معروف به قلب تجاری چین، با بهره گیری از چهره های سرشناس بین المللی توانسته پیغام این شرکت را که حرکت به سمت جهانی شدن و کم کردن فاصله خود با خودروسازان بزرگ میباشد را به گوش جهانیان برساند

هفت گام(گام دوم)

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar