مقالات
۰۹ خرداد ۱۳۹۶

رقابت با کره ایی ها آغاز شد

نزدیک به دو دهه پیش استارت فعالیت این خودروساز در شهر ووهو چین خورده شد و نخستین محصول تولیدی خودروی چری کویین بود و در طول این مدت پیشرفت این برند به لحاظ تنوع و کیفیت تولید شگرف انگیز بوده است.

رقابت با کره ایی ها آغاز شد
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

تست درایو خودرو های برند چری در پیست آزادی تهران

برند چری این امکان را فراهم نموده تا مشتریان دو خودرو تیگو 5 و آریزو 5 را قبل از خرید، امکان تست این خودرو را درپیست اتومبیل رانی آزادی  در تهران داشته باشند.

علاقمندان میتوانند جهت  کسب اطلاعات بیشتر در مورد برگزاری این تست درایو با شماره های 02147651 و داخلی 1001، 1002، 1003 تماس حاصل فرمایند

تست درایو خودرو های برند چری در پیست آزادی تهران
۱۱ بهمن ۱۳۹۵

آیا تمام قطعات خودروهای چینی ساخت چین هستند؟

شرکت خودروسازی چری که به عنوان بزرگترین صادر کننده خودروی کشور چین شناخته می شود در تولید محصولات جدید و استراتژیک خود چون تیگو5 و آریزو5  با قطعه سازان و تیمهای معتبر خدمات مهندسی همکاری گسترده ایی را آغاز نموده ، وجود قطعه سازان معتبری چون جانسون-دلفی-ولئو-بوش و همچنین شرکت های مهندسی چون لوتوس و بنتلر نشان می دهد

آیا تمام قطعات خودروهای چینی ساخت چین هستند؟
۱۰ بهمن ۱۳۹۵

چری آریزو5 یک سدان زیبا با طراحی متفاوت

صنعت خودروسازی در جهان به سرعت در حال حرکت می باشد  و در این بین خودروسازان جدید که عمدتا از کشور چین می باشند نیز وارد میدان رقابت با غولهای بزرگ می شوند و همین امر بازار را جذاب تر می نماید.

یکی از المانهای مهم که رقابت را میان خودروسازان تنگاتنگ می نماید طراحی های جذاب و مدرن می باشد ، چراکه مشتریان امروز به طراحی خودرو و آپشن های رفاهی-ایمنی و کیفیت خودرو توجه ویژه ایی دارند و موارد فوق ملاک انتخاب مشتریان امروزی به عنوان یک محصول کارا قرار گرفته است

چری آریزو5 یک سدان زیبا با طراحی متفاوت
۲۴ آذر ۱۳۹۵

یک سال همراه با چری تیگو5

تابستان سال 1394 بود که شرکت مدیران خودرو در نمایشگاه خودروی بین المللی مشهد ، برای اولین بار  از خودروی تیگو 5 که با برند چری عرضه می گردید رونمایی نمود، در اصل مدیران خودرو تصمیم گرفته بود تا محصولات لوکس تر خود را با برند چری راهی بازار ایران نماید.

یک سال همراه با چری تیگو5
۳۰ شهریور ۱۳۹۵

معرفی چری آریزو 5 در آستانه ورود به بازار کشور

در آستانه معرفی سدان جدید چری در بازارهای جهانی و ورود به بازار خودروی کشور در این مقاله قصد داریم تا این زیبا روی چینی را بیشتر بشناسیم .

آریزو 5 یک سدان متوسط می باشد که ما بین آریزو3 و آریزو7 معرفی گردیده و به عنوان محصول استراتژیک چری معرفی گردیده است تا نشان دهنده خط و مشی آینده این خودروساز موفق و بزرگ چینی باشد. بهتر است تا ابتدا به معرفی ظاهری خودرو بپردازیم

معرفی چری آریزو 5 در آستانه ورود به بازار کشور
۲۲ مرداد ۱۳۹۵

غزال چری در راه بازار ایران

شرکت مدیران خودرو در نظر دارد تا پس از عرضه موفق مدل تیگو5 با برند چری ، خودروی سدان جدید و لوکس خود را با نام آریزو 5 وارد بازار ایران نماید.

چری آریزو 5 که بر مبنای کانسپت موفق و زیبای آلفا که توسط چری در نمایشگاه های معتبر نمایش داده شده بود شکل گرفته است و همزمان با آغاز رونمایی و تولید این محصول در کشور چین در بسیاری از بازارهای معتبر چری منجمله ایران نیز آغاز خواهد گردید.

بنا به گفته ژانگ گوین مدیر عامل شرکت خودروسازی مدیران خودرو، این سدان لوکس با برند چری در نیمه اول سال جاری با قیمت مطلوب و رقابتی به بازار ایران ارائه خواهد گردید.

غزال چری در راه بازار ایران
۲۲ مرداد ۱۳۹۵

آریزو 5 ، دست پخت خوش طعم چری

برخی از شرکتهای خودروسازی چینی به درستی در سالهای اخیر برای رقبای بزرگ خود چالش ایجاد کرده اند و با تولید خودروهایی با طراحی جذاب و امکانات مناسب مهر تائیدی بر پیشرفت خود زدند.

یکی از این شرکت های خودروسازی ، چری می باشد که به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و بزرگترین صادر کننده خودرو از چین شناخته می شود. سالهای اخیر چری با بهره گیری از مهندسین مجرب آلمانی و اروپایی و همچنین مشارکت با لوکس ساز معروف بریتانیائی یعنی جاگوار-لندرور توانسته جهش بزرگی از لحاظ کمی و کیفی داشته باشد.

ایجاد خطوط تولید مدرن و پیشرفته با مدیریت مهندسان مجرب و ابزار پیشرفته اروپایی باعث گردیده تا شاهد پیشرفت چشم گیر به لحاظ کمی و کیفی از این خودروساز باشیم.

آریزو 5 ، دست پخت خوش طعم چری
۲۲ مرداد ۱۳۹۵

زیباترین سدان چینی با گامهای قوی در راه بازار ایران

آریزو5 سدان خوش تیپ و جذاب چری بازار خودرو و ذائقه مصرف کنندگان در سالهای اخیر به طور کلی در حال تغییر بوده است و این روزها طراحی یک خودرو در کنار امکانات رفاهی و ایمنی و کیفیت آن می تواند به عامل موفقیت آن محصول بدل گردد.

برخی از شرکتهای چینی نیز همچون کره ایی ها به این مساله و نیاز مشتری پی برده اند و در سالهای اخیر محصولات زیبا و مدرن را راهی بازار نموده اند.

زیباترین سدان چینی با گامهای قوی در راه بازار ایران
۲۲ مرداد ۱۳۹۵

آریزو5 ، تعریف جدید از یک برند

چینی ها در سالهای اخیر نشان داده اند که به خوبی نیازهای بازار را در یافته اند و با تولید محصولات متنوع و اخیرا نسل جدید برخی از برندهای خود ، این مفهوم را نشان دادند که باید با تصورات قبلی راجبع محصولات چینی خداحافظی نمود. برخی از شرکت های چینی در سالهای اخیر با برنامه های وسیع و گسترده مهندسی ، کیفی و بازاریابی خود ، محصولات جدیدی را به بازار عرضه نموده اند

آریزو5 ، تعریف جدید از یک برند

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar