خبرها

۳۱ مرداد ۱۳۹۶

مروری بر رویدادهای ویژه‌ی معرفی تیگو7 در سراسر ایران

اولین رویداد در میان سلسله رویدادهای تیگو7 توسط خود شرکت مدیران خودرو و با برنامه‌ریزی و اجرای قسمت برند چری در هتل اسپیناس پالاس سعادت‌آباد تهران برگزار شد. این رویداد که رونمایی رسمی تیگو7 محسوب می‌شد، در هفتم مرداد با حضور مدیران ارشد برند Chery Auto و مدیران خودرو، سفیر محترم چین در ایران، طراح ارشد تیگو7، مدیرعامل بانک صادرات و سایپا و بسیاری از دیگر مدیران و سیاست‌مداران عالی‌رتبه برگزار شد و در طی آن رونمایی و اعلام قیمت رسمی این خودروی لوکس صورت گرفت تا بدین ترتیب از فردای روز رونمایی تیگو7 وارد بازار خودروی کشور شود و در میان تنوع بالایی از خودروهای طیف قیمت خود موفقیت قابل‌توجهی را کسب کند..

استقبال مردم از رونمایی تیگو7 در شهر لامرد توسط نمایندگی شریفی
استقبال مردم از رونمایی تیگو7 در شهر لامرد توسط نمایندگی شریفی

این رویداد که از طریق رسانه‌های دیجیتال مختلفی چون کانال تلگرام وبسایت‌ چری، آپارات، نماشا، عصر خودرو، دنیای خودرو و طرح‌ باران به صورت زنده پخش شد که البته این امر نیز در نوع خود منحصربفرد بود چراکه برای اولین‌بار در ایران یک شرکت خصوصی رویدادی را به صورت زنده ضبط و در فضای مجازی پخش می‌کرد. البته برند چری در بسیاری از طرح‌های بازاریابی خود تجربه‌های بی‌سابقه در ایران داشته است و به عنوان مثال در اجرای Blind Test (حذف آرم خودروی تیگو7 و پرسش از مردم عادی راجع برند آن) و همین ضبط و پخش زنده رویداد در فضای مجازی پیشرو محسوب می‌شود.

از زمان رونمایی رسمی تیگو7 در تهران، مراسم رونمایی ویژه‎ای هم در هر کدام از نمایندگی‌های فروش مختلف مدیران خودرو از جمله نمایندگی بنی‌رستم (273) در آستارا، نمایندگی فرهاد دشتي (173) در گنبد کاووس، نمایندگی توکلی (237) در تربت جام، نمایندگی امانیان (143) در بم، نمایندگی آذرخشی (396) در زاهدان، نمایندگی مجيد رضا توکلي (237) در تربت حیدریه، نمایندگی رضایی (414) در شاهرود، نمایندگی شفقتیان (293) در زنجان، نمایندگی ثانی حیدری (180) در زاهدان، نمایندگی شریفی (361) در لامرد، نمایندگی امنیت‌پرست در تبریز و بسیاری از دیگر نمایندگی‌ها برگزار شده است.

رونمايي تيگو ٧ در نمايشگاه خودرو شهر زنجان نمايندگي ٢٩٣ آقاي شفقتيان
رونمايي تيگو ٧ در نمايشگاه خودرو شهر زنجان توسط نمايندگي ٢٩٣ آقاي شفقتيان
  • نمایشگاه خودروی مشهد

مدیران خودرو و چری همچنین در نمایشگاه خودروی مشهد نیز حضور قابل‌توجهی داشتند و از 16 تا 20 مرداد در سالن بهار نمایشگاه بین‌المللی مشهد در غرفه‌ای اختصاصی به مساحت حدود 1000 مترمربع به معرفی محصولات از جمله چری تیگو7 پرداختند. خوشبختانه این رویداد هم با استقبال خوبی از طرف علاقه‌مندان روبرو شد. در این نمایشگاه برنامه‌های مختلفی از جمله تقدیر از روزنامه‌نگاران خودرویی در روز خبرنگار، مراسم نمادین اهدای کلید طلایی به اولین خریداران تیگو7، تست رانندگی با تیگو7، رونمایی، معرفی، نمایش و ثبت‌نام برای خرید تیگو7 نیز برپا شد.

استقبال از غرفه مدیران خودرو در نمایشگاه خودروی مشهد

 

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar