خبرها

۲۹ مرداد ۱۳۹۶

رونمایی تیگو7 به همت نمایندگی امنیت‌پرست در عمارت ایل گلی تبریز

در زنجیره‌ی رویدادهای مربوط به معرفی خودرو تیگو7، شهر تبریز در دهم مرداد شاهد رونمایی از این شاسی‌بلند زیبای چری بود. این جدیدترین محصول شرکت مدیران خودرو که به همت نمایندگی امنیت‌پرست برگزار شد، با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان ملی و شهرستانی در عمارت ایل گلی همراه بود و در طی آن آقای بابک صدرایی (مدیر فروش چری) و مجید امنیت‌پرست (مدیر نمایندگی امنیت‌پرست تبریز) به سخنرانی پرداختند.

آقای صدرایی، مدیرفروش شرکت چری در ابتدا خبری خوش مبنی بر آغاز بکار بخش خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو در تبریز تا یک ماه آتی به همت نمایندگی امنیت‌پرست خبر داد.  بابک صدرایی از مردم تبریز به عنوان مردمانی خون گرم، صمیمی و مهمان نواز یاد کرد و گفت «شهر تاریخی تبریز، زادگاه بزرگ زنان و بزرگ مردان ایران اسلامی است. مگر می شود ایرانی بود ولی به تبریز و تبریزی به عنوان خطه بی نظیر و بی‌بدیل کشور افتخار نکرد؟

سخنرانی آقای بابک صدرایی، مدیر بازاریابی چری
سخنرانی آقای بابک صدرایی، مدیر بازاریابی چری

وی با اشاره به افزایش تردد انواع خودروهای شاسی بلند در شهرهای مختلف کشور در چندین سال گذشته گفت «تردد خودروهای متنوع چری و ام وی ام در تبریز بسیار خوب است که این مهم جز در سایه تلا‌ های نمایندگان شرکت در این شهر همچون شخص دلسوزی چون مهندس حاج مجید امنیت‌پرست به دست نیامده است.» وی عنوان کرد «به جز بحث کیفیت محصولات و نوع رفتار با مشتریان در نمایندگی های شهر تبریز، وجدان کاری و اخلاقی نمایندگی های شرکت مدیران خودرو در استان باعث افزایش کسب اعتماد مردم شده است. فعالیت ارزشمند نمایندگان ما در شهرهای مختلف کشور، ضامن موفقیت و سربلندی ما در نزد مشتریان است.»

داشتن موتوری با قدرت 147 اسب بخار، کاهش مصرف سوخت، افزایش بهره وری، داشتن گیربکس دوکلاجه، ساخت بدنه خودرو با داشتن 60 درصد فولاد و مقاوم در برابر ضربات وارده بر خودرو و کاهش انتقال اثرات ضربه به داخل و غیره از مهم‌ترین ویژگی‌های تیگو 7 بود که صدرایی به آنها اشاره کرد.

سخنرانی آقای بابک صدرایی، مدیر بازاریابی چری
سخنرانی آقای بابک صدرایی، مدیر بازاریابی چری

.

مجید امنیت‌پرست در محوطه عمارت ایل گلی با اشاره به مهم‌ترین مزایای این خودرو شاسی‌بلند گفت اشتغالزایی برای جوانان؛ همواره یکی از مهم ترین اولویت‌های ما بوده است و از این پس در این راستا بیش از پیش تلاش می‌کنیم. وی با بیان اینکه تا کنون در بخش‌های مختلف نمایندگی امنیت‌پرست برای بیش از 300 جوان اشتغالزایی کرده‌ایم، عنوان کرد «امیدوارم با افزایش حضور برندهای معتبر خودرو در استان، شاهد افزایش اشتغال جوانان استان و رفع کامل معضل بیکاری در جامعه باشیم.»

وی به آغاز بکار واحد خدمات پس از فروش نمایندگی شرکت مدیران خودرو در استان به مدیریت نمایندگی امنیت‌پرست در تبریز ابراز کرد: تلاش می کنیم از این پس، خدمات بهتر و بیشتری را برای مشتریان خود ارائه دهیم. گفتنی است خانواده امنیت پرست، از فعالان مشهور صنایع خودرو از اواسط دهه 40 تا کنون در استان هستند که برای پیشبرد فعالیت‌های خود و ایجاد اشتغال برای جوانان، ریالی از تسهیلات دولتی استفاده نکرده‌اند.

سخنرانی آقای مجید امنیت‌پرست، مدیر نمایندگی رسمی مدیران خودرو در تبریز
سخنرانی آقای مجید امنیت‌پرست، مدیر نمایندگی رسمی مدیران خودرو در تبریز
آقای صدرایی و آقای امنیت‌پرست
 آقایان صدرایی و امنیت‌پرست
مراسم رونمایی تیگو7 در تبریز
مراسم رونمایی تیگو7 در تبریز
جشن آتشبازی مراسم رونمایی تیگو7
جشن آتشبازی مراسم رونمایی تیگو7

آتشبازی مراسم رونمایی تیگو7

 رونمایی تیگو7

 

رونمایی تیگو7 در تبریز

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar