خبرها

۱۷ مرداد ۱۳۹۶

حضور پرقدرت چری تیگو7 در نمایشگاه خودروی مشهد

مدیران خودرو و چری بعد از رونمایی خبرساز و جذاب تیگو7، تصمیم گرفت تا در دومین مهم‌نرین رویداد خودرویی ایران شرکت کند تا علاوه بر عرضه و نمایش خودروهای MVM، جدیدترین و لوکس‌ترین محصول خود، یعنی Tiggo7 را به عموم علاقه ‌مندان به نمایش درآورد. در واقع، این رویداد بزرگ فرصتی به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد که بتوانند از نزدیک خودروهای لوکس و باکیفیت برند Chery را مشاهده و تست کنند و از توانایی‌های آن مطلع شوند. نمایشگاه خودروی مشهد از 16 تا 20 مرداد برگزار می‌شود و شرکت مدیران خودرو (MVM) در غرفه‌ی بزرگی به مساحت حدودا 1000 متر مربعی و آماده‌سازی آن با اساس الگوی استاندارد دکور نمایشگاهی، انواع تولیدات خودرویی از جمله Tiggo7 و Arrizo5 برند چری را به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه خودروی مشهد که با عنوان کامل نمایشگاه بین‌المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته شناخته می‌شود، امسال هفدهمین دوره خود را برگزار می‌کند. نمایشگاه خودروی مشهد که بعد از نمایشگاه خودروی تهران به عنوان شاخص‌ترین رویداد خودرویی ایران شناخته می‌شود و از همین رو، اهمیت بسیاری برای خودروسازان از جمله مدیران خودرو و چری دارد. مدیران خودرو مانند همیشه در شرکت قدرتمند در رویدادها سنگ تمام گذاشته و برنامه‌های مختلفی را برای حضورش در نمایشگاه در نظر گرفته است، به این ترتیب که نمایندگی‌های برتر و شاخص مدیران خودرو در کنار کارکنان و مدیران ارشد ما به ارائه اطلاعات در مورد معرفی محصولات، انواع شرایط فروش، خدمات پس از فروش، بررسی جنبه‌های کارشناسی خودرو و دیگر نکات لازم به علاقه‌مندان می‌پردازند.

البته چری برنامه‌های اختصاصی نیز برای این رویداد در نظر گرفته است که از جمله می‌توان ثبت نام تست رانندگی تیگو7 قبل از خرید، برنامه‌ی رونمایی از تیگو7 و معرفی آن در شب افتتاحیه نمایشگاه، برنامه تشکر و قدردانی از خبرگزاری‌ها و ژورنالیست‌های حوزه‌ی خودرویی به مناسبت روز جهانی روزنامه‌نگار، مراسم نمادین تحویل کلید خودروی تیگو7 به اولین مشتریان عزیز شهر مشهد و غیره خواهد پرداخت. در ادامه گزارش تصویری از پیشرفت نمایشگاه از مراحل اولیه ساخت دکور رویداد، افتتاحیه و شروع برنامه‌ها تا به آخر خواهیم پرداخت. در ابتدا نگاهی به تصاویر لحظات آماده‌سازی غرفه‌ی زیبا و بزرگ مدیران خودرو خواهیم انداخت.

 

آماده‌سازی غرفه تیگو7 چری در نمایشگاه خودروی مشهد

 

آماده‌سازی غرفه تیگو7 چری در نمایشگاه خودروی مشهد 1

 

آماده‌سازی غرفه تیگو7 چری در نمایشگاه خودروی مشهد 2

 

آماده‌سازی غرفه تیگو7 چری در نمایشگاه خودروی مشهد

 

آماده‌سازی غرفه تیگو7 چری در نمایشگاه خودروی مشهد 5


 

 

تصاویر شب افتتاحیه غرفه مدیران خودرو و چری و همچنین برنامه‌های ویژه آن

 

تصویر شب افتتاحیه غرفه چری در نمایشگاه خودروی مشهد

 

سخنرانی آقای ژو شائودونگ (مدیرعامل مدیران خودرو) و آقای بابک صدرایی (مدیر بازاریابی چری)
سخنرانی آقای ژو شائودونگ (مدیرعامل مدیران خودرو) و آقای بابک صدرایی (مدیر بازاریابی چری)

 

لحظه رونمایی از خودروی تیگو7 در نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد
لحظه رونمایی از خودروی تیگو7 در نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد

 

 

مراسم نمادین تحویل کلید خودروی تیگو7 به اولین مشتریان عزیز شهر مشهد در پایان مراسم رونمایی از خودروی تیگو7
مراسم نمادین تحویل کلید خودروی تیگو7 به اولین مشتریان عزیز شهر مشهد در پایان مراسم 

 

عکس یادگاری مدیران ارشد شرکت مدیران خودرو و برند چری به همراه نمایندگان رسمی عزیز.
عکس یادگاری مدیران ارشد شرکت مدیران خودرو و برند چری به همراه نمایندگان عزیز که همیشه در راه پیشرفت، یار و همراه ما بودند

 

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar