خبرها

۳۱ تیر ۱۳۹۶

حضور لوکس‌ترین محصول چری در شهرهای کشور

7 با اقتدار می‌آید

تیگو7 در 7 شهر ایران

شرکت مدیران خودرو در اقدامی جالب و با برنامه‌ریزی هدفمند جدیدترین و لوکس‌ترین محصول خود را برای تست ویژه علاقه‌مندان راهی شهرهای مختلف نمود که بسیار مورد توجه علاقه‌مندان نیز قرار گرفت. خودروی تیگو 7 در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، کرمان، تبریز و بابل همراه با مراسم جشن ویژه تیگو7 و همچنین امکان تست رانندگی و مقایسه با رقبا در بازار صورت گرفت که در مجموع نتیجه رضایت‌بخشی را برای تیگو7 به همراه داشت.

اکثر شرکت‌کنندگان در تست این خودرو اذعان داشتند که پس از تست دیدی متفاوت نسبت به موتور پرقدرت و پر بازده 1.5 لیتری توربو شارژر به همراه گیربکس دوکلاچه اتوماتی پیدا نمودند که به راحتی از پس رقبای مطرح خود بر می‌آید. همچنین اکثر افراد تست‌کننده از آپشن‌های رفاهی و ایمنی خودرو رضایت داشته و تیگو7 را یک خودروی کامل و باکیفیت دانستند.

شایان ذکر است که به دعوت جناب پاکروان، نماینده مشهد محصولات مدیران خودرو، تیگو7 توسط راننده حرفه‌ای فرمول یک کشور، جناب آقای کوروش محمد خانی تست گردید.. همچنین راننده حرفه‌ای دیگری که نفر دوم اسلالوم کشور است به دعوت نمایندگی کرمان جناب آقای دلیلی، خودرو را تست نمودند که از دید رانندگان حرفه‌ای خودرو به لحاظ شتاب و هندلینگ مقبول و قابل‌پسند شناخته شد.

رونمایی از این لوکس‌ترین محصول چری به زودی صورت خواهد پذیرفت و این محصول آماده عرضه به بازار کشور خواهد گردید.

 

مجموعه نمایندگان برگزار کننده:

اصفهان: جناب آقای نیلی- جناب آقای سلامتیان-جناب آقای فخاری زاده

شیراز: جناب آقای تشویر- جناب آقای دل افکار

مشهد: جناب آقای پاکروان

کرمان: جناب آقای دلیلی- جناب آقای محتشم

تبریز: جناب آقای منیف- جناب آقای امنیت پرست

بابل: بزرگ روشن

تست درایو تیگو7 در 7 شهر ایران

 

تیگو7 در 7 شهر ایران 1

 

 

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar