مقالات

۲۹ آذر ۱۳۹۵

تیگو 5 برند چری، شاسی بلند با کیفیت بازار خودرو ایران

طیق بررسی های صورت گرفته خودرو تیگو 5 با کیفیت ترین شاسی بلند بازار ایران است. براساس گروه های دسته بندی شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI)، چهارمین گروه از خودروهایی که توسط این شرکت مورد بررسی قرارگرفته اند، خودرو‌های بین 75 تا 100 میلیون تومان هستند. در این رتبه بندی چهار خودرو از محصولات شرکت های سایپا، ‌مدیران خودرو،‌ بهمن موتور و کرمان خودرو وجود دارد. در این گروه خودرو کیاسراتو محصول شرکت سایپا ، تیگو5 محصول برند چری شرکت مدیران خودرو، جک S5 محصول کرمان خودرو و خودرو آسا شرکت بهمن موتور قرار داشتند، که خودرو تیگو 5  برند چری با سه ستاره با کیفیت ترین خودرو شاسی بلند شناسایی شده است.

 

خودرو تیگو 5 برند چری با ترکیبی از خطوط بسیار مدرن و بروز، با قطعات کرومی و منحنی‌های نرمی که در طول بدنه این خودرو به‌کاررفته، جلوه‌ای زیبا از برند چری به نمایش گذاشته است. این خودرو حاصل دست طراحات چیره دستی است که در شرکت های پورشه و مرسدس بنز تجربیات موفقی داشته اند.، طراحانی با نام‌های کلاوس بادن هاوس (KLAUS BADENHAUSEN)، جیمز برین هوپ (JAMES BRAIN HOPE) و هاکان ساراکوقل (HAKAN SARACOGLU)
 

برند چری با عرضه تیگو 5 در بازار خودرو ایران نه تنها در شعار به جهانی شدن اشاره می کند، بلکه با در نظر داشتن پیشنهادات مشتریان خود در راستا ارتقاء کیفیت محصولات خود همواره قدم بر می دارد.

 یکی از مهمترین نکات مهم خودرو تیگو 5 می توان صدا روشن شدن موتور پس از فشردن دکمه استارت (کی لس) اشاره کرد که در فضای داخل کابین صدا نفوذ نمی کند و همینطور با قرار دادن دنده در حالت درایو می توان لذت رانندگی را با این خودرو چری تجربه کرد. هچنین خودرو تیگو 5 برند چری داراي 5 ستاره ايمني از موسسه C-NCAP مي باشد که حاکي از امنيت کامل آن است.

 

مشخصات فنی خودرو تیگو 5 بسیار قابل  توجه است. تیگو 5 با  داشتن موتوري 2 ليتري به قدرت 139 اسب بخار و گشتاور 182 N/M  که مجهز به تکنولوژي DVVT که داراي استانداردهاي روز آلايندگي و مصرف سوخت مناسب مي باشد که مشخصات تیگو 5 در بین رقبای خود قدرت نمایی می کند.

 

خودرو تیگو 5 در تیپ های مختلف لاکچری، اکسلنت و تیگو 5 اسپرت ارائه می شود. تیگو 5 با قیمت گذاری مناسب و کیفیت جهانی بین پرفروش ترین خودرو های شاسی بلند بازار ایران قرار گرفته است.

 

برای اطلاع از شرایط فروش این خودرو بروی لینک زیر کلیک نمایید.

شرایط فروش منعطف خودرو چری تیگو 5 

هچنین برای مطالعه بیشتر درباره تیگو 5 به لینک زیر مراجعه نمایید

صفحه مشخصات تیگو 5

 

 

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar