خبرها

۲۰ خرداد ۱۳۹۷

برگزاری اولین دور مسابقات فوتسال جام رمضان مدیران خودرو

«شرکت مدیران خودرو در راستای فعالیت‌های متنوع جشنواره ماه رمضان 97، دیروز عصر اولین دور مسابقات فوتسال جام رمضان خود را با حضور هشت تیم برگزار کرد تا به این ترتیب، فوتسال جام رمضان 97 با حضور بیش از 160 مشتری مدیران خودرو کلید بخورد و نام خود را به عنوان اولین شرکت خودروساز ایرانی که رقابت‌های متنوعی از جمله جام فوتسال را برای باشگاه مشتریان خود برگزار می‌کند، مطرح نماید.»

 

حضور تیم‌های فوتسال جام رمضان مدیران خودرو

 

واحد بازاریابی مدیران خودرو روز شنبه، 19 خرداد 97 دور اول رقابت فوتسال جام رمضان را با برگزاری چهار دیدار در سالن ورزشی آیدین نیکخواه بهرامی واقع در مرزداران کلید زد. دور اول جام رمصان شاهد چهار دیدار بود که از ساعت 21 تا 24 شب برگزار شد و البته در طی رقابت هم از بازیکنان، همراهان و علاقه‌مندان حاضر در سالن هم پذیرایی صورت گرفت.

هر تیم با 6 بازیکن (5 نفر ثابت و 1 نفر تعویضی) دارد که از طرف مدیران خودرو هم لباس ورزشی کاملی با نام تیم خودروی بازیکنان و رنگ مشخص به بازیکنان داده شد. این رقابت‌ها در چهار روز پیاپی و از ساعت 9 تا 12 شب برگزار می‌شود تا در نهایت، به تیم اول و دوم هدایایی نیز به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

 

مسابقه اول: X22-A و 315-B

اولین دیدار که اتفاقا مهیج‌ترین مسابقه دور اول فوتسال جام رمضان مدیران خودرو بود، میان دو تیم MVMسوار بود و X22سواران و 315سواران انجام گرفت. در این دیدار دو تیم X22 (A) و 315 (B) در ساعت 21 به مصاف هم رفتند که نهایتا X22سواران با سرپرستی علیرضا فراهانی (بازیکن شماره 6) توانستند به تیم رقیب 8 گل بزنند و یک گل دریافت کنند. اما به علت تخطی تیم X22 از قوانین رقابت، برنده این رقابت تیم 315B اعلام شد.

 

مسابقه دوم: Tiggo5-A و 315-A

مسابقه دوم فوتسال جام رمضان میان دو تیم از چری و MVM بود و تیم‌های الف مالکان 315 و Tiggo5 به مصاف هم رفتند که نتیجه این دیدار با پیروزی چری‌سواران همراه بود. تیم Tiggo5-A توانست با هدایت هانی رضا جمیل‌دهی (با شماره 10) تیم 315-A را با سه گل شکست دهد و البته دو گل هم دریافت کند.

 

برنده

سرپرست تیم (شماره پیراهن)

نتیجه

تیم دوم

تیم اول

315B

 علیرضا فراهانی (6)

8-1

315B

X22A

TIGGO5A

هانی رضا جمیلدهی (10)

3-2

315A

TIGGO5A

Arrizo5A

محسن رباط سرپوش (22)

1-2

X22B

Arrizo5A

Tiggo5B

مهران سالاری (7)

3-5

Tiggo5B

X33S

 


       مسابقه سوم: Arrizo5A و X22B

✅ مسابقه سوم فوتسال جام رمضان نیز میان دو تیم از چری و MVM بود که در این دیدار نیز چری‌سواران سربلند بیرون آمدند و با زدن ۲ گل و دریافت یک گل تیم دوم X22سواران را نیز مغلوب نمود. کاپیتان تیم آریزوسواران، محسن رباط سرپوش با پیراهن شماره ۲۲ بود.
 

      مسابقه چهارم: Tiggo5-B و X33s

✅ آخرین دیدار دور اول جام رمضان نیز میان دو برند چری و ام وی ام (دو برند زیرمجموعه مدیران خودرو) بود و این بار نیز تیگو۵سوار با ۵ گل در مصاف با تیم رقیب MVM خود گذشتند.

✅ تیگو۵سواران که در این دیدار سه گل دریافت کرده بودند، با سرپرستی آقای مهران سالاری با پیراهن شماره ۷ که از مشتریان فعال در رویدادهای چری نیز محسوب می‌شود، برنده شدند.


تمرین بازیکنان

 

  • دور سوم مسابقات این رقابت ها امروز ۲۱ خرداد در بین ۱۶ تیم از مشتریان برگزار خواهد شد تا در طی رقابت‌های یک حذفی برندگان به مرحله بعد صعود و نهایتا فینال صورت پذیرد.
  • رقابت‌های جام رمضان با حضور بیش از 160 نفر از اعضای باشگاه مشتریان مدیرانی خودرو و در قالب ۱۶ تیم هم‌خودرویی در طی چهار روز صورت می‌گیرد.

مکان: سالن آیدین نیکخواه بهرامی

زمان: از ساعت ۲۱ تا ۲۴

تاریخ: از ۱۸ تا ۲۲ خرداد ۹۷

آدرس: یادگار شمال به جنوب، خروجی مرزداران شرق به غرب، خیابان شقایق

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar