خبرها

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

ماه رمضان را مهمان چری باشید

ماه رمضان 97 را مهمان چری باشیدبرند چری از شرکت مدیران خودرو قصد دارد که با حلول ماه مبارک رمضان، با برگزاری برنامه‌ها و رویدادهای جالب و مهیجی به استقبال این ماه عزیز رفته و علاقه‌مندان و مشتریان چری را با خاطره‌ای منحصربفرد از خود همراه نماید، به‌طوری که علاوه بر برگزاری جام فوتسال ماه رمضان برای چری‌ و ام وی ام‌سواران، چری در نظر دارد که کمپین بازدید از نمایندگی‌های چری و رویدادهای دیگری را همراه با اهدای جوایز بسیار ارزشمندی از جمله سفر به برزیل برگزار نماید.

ما ایرانی‌ها بنا به سنت مالوف خود همواره ماه مبارک رمضان را با ایده‌ها و یادگارهایی خاصی می‌شناسیم، به‌طوری بسیاری از هم‌وطنان عزیز با حلول این ماه عزیز، ناخوآگاه در ذهن به مرور نوای «ربنای» استاد شجریان، سفره‌ای رنگین از زولبیا و بامیه، آش، نون و پنیر و سبزی یا مسابقه‌های فوتبال شبانه بعد از افطار و بسیاری دیگر از عادات سنتی ایرانی می‌پردازیم.

چری باارزشمند شمردن خصوصیات فرهنگی ایرانیان می‌خواهد بنا به سنت سال‌های قبلی خود همزمان با حلول ماه رمضان برنامه‌هایی جالبی برپا کند که احتمالا جالب‌ترین آنها برگزاری رقابت فوتسال میان تیم‌هایی از دارندگان خودروهای یکسان (به عنوان مثال، تیم آریزوسوارها با تیگو5‌سوارها) و همچنین کمپین بازدید از نمایندگی‌های فروش هستند که در ادامه به تشریح آنها خواهیم پرداخت.
 

کمپین خرید محصولات چری با جایزه سفر به برزیل

احتمالا جالب توجه‌ترین رویدادجشنواره ماه رمضان چری، کمپین خرید خودروهای چری در ماه رمضان با بهره‌مندی از شانس قرعه‌کشی سه جایزه سفر به برزیل است. از همین رو، از میان تمام خریدارانی که در طول ماه مبارک رمضان 97 یکی از خودروهای برند چری (تیگو7، تیگو5 جدید، آریزو5 MT Luxury و آریزو5 توربو) را خریداری نمایند، در طی همین ماه عزیز سه قرعه‌کشی در فواصل زمانی مشخص و در حضور خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها صورت می‌گیرد و در هر یک از سه قرعه‌کشی نام یک نفر برنده مشخص می‌شود. اولین قرعه‌کشی در روز 27 اردیبهشت، قرعه‌کشی دوم در 10 خرداد و سومین قرعه‌کشی در روز 25 خرداد انجام می‌گیرد.

سفر برزیل

 

برندگان جایزه سفر به برزیل می‌توانند در یک تور یک هفتگی بعد از ماه مبارک رمضان به این کشور افسون برانگیز و بزرگ سفر کنند و در طول سفر، علاوه بر بازدید از زیبایی‌ها و جاذبه‌های دیدنی برزیل همچنین از کارخانه بزرگ تولید خودروی چری در این کشور نیز دیدن فرمایند و از همکاری بین‌المللی کمپانی‌ها و کارخانه‌های بزرگ برند Chery Automobile Co در کشورهای مختلف آشنایی پیدا کنند.
 

کارخانه چری در برزیل
کارخانه بزرگ تولید خودروهای چری در کشور برزیل

 

کمپین بازدید از نمایندگی‌های فروش مدیران خودرو همراه با جوایز

همچنین مدیران خودرو و چری تصمیم دارند که از تمامی علاقه‌مندان دعوت کنند که در روزهای خاصی از نمایندگی‌های فروش محصولات مدیران خودرو بازدید نمایند تا با خودروها و شرایط فروش مختلف آنها آشنا شوند. بعد از ثبت‌نام بازدیدکنندگان در نمایندگی‌ها، از روی تمامی اسامی بازدیدکنندگان قرعه‌کشی صورت گرفته می‌شود و هرروز یک جایزه ارزشمند به بازدیدکنندگان اهدا خواهد شد. این طرح در ماه رمضان 96 هم برگزار شده بود که در آن هر روز یک عدد تبلت به بازدیدکنندگان اهدا شد. اما این سری جایزه روزانه یک عدد پاوربانک خواهد بود، لذا از علاقه‌مندان به آشنایی با خودروهای چری و شرایط فروش آنها دعوت می‌شود به منظور کسب اطلاعات تکمیلی و آدرس صفحه ثبت‌نامی این کمپین از شبکه‌های اجتماعی و وبسایت چری بازدید نمایند.

نمایندگی فروش شاکری نسب در شیراز
ردیف خودروهای تیگو5 در نمایندگی فروش شاکری نسب در شیراز

 

فوتسال جام رمضان مدیران خودرو

به احتمال قریب به یقین، ماه رمضان در پایان هفته‌ی جاری آغاز می‌شود. به این منظور چری صفحه‌ی ویژه‌ای را برای ثبت‌نام علاقه‌مندان به شرکت در فوتسال جام رمضان مدیران خودرو ایجاد می‌نماید تا چری‌سواران و ام وی ام سواران در صورت احراز شرایط جسمانی اولیه، در تیم‌های خودروی خودشان عضو می‌شوند و در مسابقات به صورت بازیکن تیم‌های خودرویی، مانند تیم آریزوسوارها با تیم x33سوارها شرکت خواهند نمود و البته از جوایز ارزنده و نفیسی هم بهره‌مند خواهند شد.

جام رمضان مدیران خودرو از تمام مالکان خودروهای خارج از خط تولید و در حال تولید مدیران خودرو دعوت می‌کند که روحیه تیمی هر محصول را به رخ تیم حریف‌شان بکشند. به این ترتیب، مالکان خودروهای آریزو5، آریزو5 توربو، تیگو 5، تیگو 7، x110، x315، x550، x530، x22، x33 در صورت احراز موارد ذیل قادرند در این رقابت شرکت نمایند. لازم به ذکر است که در ابتدا، این رقابت فقط در تهران برگزار می‌شود و هر تیم 10 بازیکن خواهد داشت و حداکثر 16 تیم (بسته به میزان استقبال) در رقابت حاضر خواهند شد.

شرایط احراز عضویت در تیم‌های فوتسال جام رمضان 97 مدیران خودرو:

  • سن از 20 تا 35 سال
  • وزن کمتر از 95 کیلوگرم
  • امکان ثبت‌نام یکی از افراد خانواده مالک به جای وی نیز وجود دارد 

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar