خبرها

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

اطلاعیه: چری تیگو 5 فیس‌لیفت دارای کلیه استانداردهای لازم است

با توجه به اعلام سازمان استاندارد کشور مبنی بر غیراستاندارد بودن برخی از خودروها و اینکه نام خودروی تیگو 5 نیز در اعلان اخیرالذکر دیده می‌شود، لازم به بیان است که ذکر نام تیگو 5 در اعلان سازمان استاندارد به مدل قدیمی تیگو 5 اشاره دارد که یک سال قبل از مدل فیس‌لیفت این خودرو عرضه گردیده است.

در واقع، شرکت مدیران خودرو در زمستان سال 1395 مدل فیس لیفت این خودرو را راهی بازار نمود و بدیهی است که کلیه استانداردهای لازم برای این خودرو با نام تیگو5 FL (فیس لیفت) اخذ گردیده است. لذا مدل تولیدی فعلی دارای تمام مجوزهای لازم سازمان استاندارد بوده و از آنجا که مدل قبلی تیگو دیگر تولید نمی‌گردد بدیهی است که شرکت مدیران خودرو هیچ گونه اقدامی برای اخذ مجوز برای مدل قبلی با نام تیگو5 انجام نداده و محصول فعلی با نام تیگو5 فیس لیفت شناخته شده و ثبت گردیده است.

پیشتر نیز اعلان مشابهی از سوی سازمان استاندارد در اواسط دی ماه 96 ارائه شد اما کمی بعد در پی مصاحبه جناب اقای سید جمال هادیان، سخنگوی سازمان ملی استاندارد ایران با خبرگذاری ایسنا توضیحات تکمیلی در این مورد ارائه شد که می‌توانید از طریق کلیک این لینک اطلاعات تفصیلی این خبر را بخوانید.

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar