خبرها

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

تازه‌های چری در نمایشگاه خودروی چین 2018

نمایشگاه بین‌المللی خودروی پکن که با عنوان نمایشگاه خودروی چین شناخته می‌شود از پنجم اردیبهشت (25 آوریل) شروع بکار کرد و برند معتبرChery Automobile Co.  با رونمایی منتخبی از خودروهای جدیدی چون تیگو 8، آریزوی 6، کابین هوشمند LION و خودروی مفهومی EXEED با مضمون «لذت رانندگی، هوش مصنوعی در راه است» حضور قدرتمندی از خود به نمایش گذاشت.

بنر رسمی نمایشگاه بین‌المللی خودروی پکن 2018
بنر رسمی نمایشگاه بین‌المللی خودروی پکن 2018

 

در واقع، تم غالب چری در نمایشگاه خودروی چین 2018 بر رویکرد توسعه‌ی آینده‌محور این برند و منتخبی از محصولات هوشمند جدیدش متمرکز بود. برند چری در این رویداد دستاوردهای خود را در عرصه توسعه و تحقیق (R&D) سیستم‌های هوشمند با فناوری ارتباط همه‌جانبه هوشمند به معرض تماشای بازدیدکنندگان و رسانه‌ها قرار داده است. خودروی جدید Arrizo GX که بسیاری آن را با نام آریزو 6 شناخته‌اند قرار است با محصولات سطح بالای کلاس A+ بازار خودروهای سدان رقابت کند.

کابین هوشمند LION و خودروی مفهومی اکسید نیز ایده‌های طراحی آینده‌نگر چری را به نمایش گذاشتند. به علاوه، نمایش مدل‌های تولید انبوهی چون نسخه‌ی یادبود آریزو5، تیگو 5x، تیگو 7، آریزو 5 و مدل‌های برقی به‌میزان قابل‌توجهی گویای فریبندگی محصولات و فناوری‌های سطح بالا بوده است.  

آقای یین تونگی‌یو، مدیر چری در حال سخنرانی در غرفه‌ی چری در نمایشگاه خودروی چین 2018
آقای یین تونگی‌یو، مدیر چری در حال سخنرانی در غرفه‌ی چری در نمایشگاه خودروی چین 2018

 

یین تونگی‌یو، مدیر چری در مراسم رونمایی از محصولات جدید چری در نمایشگاه خودروی پکن اظهار نمود، «ما در بهترین زمانه هستیم چراکه صنعت خودرو به استقبال فرصت تکرارنشدنی رفته و در حال اصلاح و بازسازی خود است. خودروهای برقی، هوشمند و مجهز به ارتباطات الکترونیک توانسته‌اند سرزندگی و حیات بی‌مانندی را به صنعت خودرو تزریق کنند. ما با فکری روشن و پرتلاش به استقبال این دوران نوین می‌رویم».

خودروی تیگو 8 که محصول شاسی‌بلند طلایه‌دار جدید چری است و مدل آریزو GX از سیستم ابری هوشمند نوین LION بهره می‌برند. آریزو GX یا آریزو 6 دومین خودروی چری است که بر مبنای شاسی M1X ساخته شده است که روی اندازه بدنه، طراحی، عملکرد رانندگی، هوشمندی و دیگر حوزه‌ها تاثیر مثبتی گذاشته است. این خودروی جدید به منظور رقابت با محصولات سطح بالای کلاس A+ بازار خودروهای سدان با حدود قیمتی بین 11،000 تا 14،000 دلار (50 تا 60 میلیون تومان) تولید شده است و انتظار می‌رود که در سه‌ماهه‌ی سوم سال میلادی جاری وارد بازار شود.

 

آقای چن انینگ، مدیرکل چری و آقای ری بیرزینسکی، معاون اجرایی مدیرکل چری از آریزو 6 رونمایی می‌کنند
آقای چن انینگ، مدیرکل چری و آقای ری بیرزینسکی، معاون اجرایی مدیرکل چری از آریزو 6 رونمایی می‌کنند

 

تحقق رویای رویکرد انرژی پاک چری

علاوه بر مدل‌های سنتی، چری همچنین دو محصول با انرژی پاک را در نمایشگاه خودروی چین 2018 به معرض نمایش گذاشت: سدان Arrizo 5E و Tiggo 3xe. خودروی تیگو 3xe اولین خودروی شاسی‌بلند تماما برقی چری است که حداکثر مسافت 445 کیلومتری را با توان شارژ برقی خود طی می‌کند.

دکتر چن انینگ، اظهار نمود که چری برای تولید خودرو با توسعه انرژی‌های نوین در آینده به خوبی آمادگی دارد. چری یکی از اولین خودروسازان چینی است که در حوزه تولید خودروهای با انرژی پاک و کسب مجوزهای لازم برای تولید خودروهای برقی فعالیت داشته است. به همین دلیل، چری تدریجا توانسته است که سیستم توسعه و تحقیق فناوری انرژی‌های نوین را با فناوری پایه و قطعات اصلی خودروهایش به‌نحوی یکپارچه‌سازی نماید که امکان تولید انبوه خودروهای برقی و پاک را بدست بیاورد.

در حال حاضر، مرکز انرژی نوین چری طرح فنی خط تولید کاملی را ساخته است و تا نیمه دوم سال 2018، چری قادر خواهد بود که محدوده تولید خودروهای برقی و پاک را به تمام انواع خودروهای رایج گسترش دهد و از جمله بتواند تولید خودروهای برقی سدان‌های کلاس A تا C و خودروهای شاسی‌بلند کلاس B تا D را میسر نماید. به علاوه اینکه خودروهای دوگانه‌سوز با اتصال پریز، تمام‌برقی، خودروهای چهارچرخ برقی و غیره نیز انواع تولیدات پاک چری خواهند بود. چری طبق برنامه خود تا سال 2020 قصد دارد تمام مدل‌های خود را به صورت برقی درآورد.

 

حضور نمایندگی‌های فروش و نمایشگاه‌داران از 30 کشور جهان در غرفه‌ی چری
حضور نمایندگی‌های فروش و نمایشگاه‌داران از 30 کشور جهان در غرفه‌ی چری

 

در مراسم رونمایی تعدادی از محصولات و فناوری‌های آینده‌نگر جدیدی که در غرفه‌ی چری صورت گرفت، بسیاری از فعالان صنعت خودرو از کشورهای خارجی هم حضور داشتند که عمدتا نسبت به پیشرفت‌های سریع و حرفه‌ای چری زبان به تحسین گشودند. غیر از فعالان و رسانه‌های صنعت خودرو، بسیاری از مشتریان و رسانه‌های همدل چری و همچنین 203 نمایندگی فروش از 30 کشور مختلف از جمله برزیل، روسیه، ایران، آرژانتین و لهستان مهمان غرفه چری بودند و به گفتگو و تبادل نظر نسبت به محصولات چری و آینده‌ی آنها پرداختند.

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar