خبرها

۲۰ اسفند ۱۳۹۶

اعلام اسامی و جوایز رقابت ویدئویی چری چین (Chery Auto)

کمپانی بین‌المللی Chery Automobile به منظور انعکاس تجربه‌ی مشتریان خودروهای خود، بعد از برگزاری دور اول رقابت #ILOVEMYCHERY، رقابت ویدئویی مشابهی را در شبکه‌های اجتماعی خود ترتیب داد و از علاقه‌مندان سیزده کشور مشتری خودروهای چری برای شرکت در آن دعوت نمود. چری سه نفر برنده اصلی برای سفر به چین و بیست برنده کوپن خرید 50 دلاری از وبسایت Amazon را از میان تمامی شرکت‌کنندگان کمپین خود گزینش نمود و اسامی آنها را اخیرا منتشر کرد. از ایران یک نفر برنده سفر به چین و هشت برنده کوپن خرید در فهرست اسامی برندگان چری چین دیده می‌شد که در ادامه بیشتر در این مورد خواهیم گفت.

کمپین CHERY LIFE

کمپین رقابت ویدئویی چری چین با عنوان "Chery Life" از نهم اسفند (28 فوریه 2018) در شبکه‌های اجتماعی سیزده کشور اصلی بازار هدف خودروهای چری معرفی شدند. به این ترتیب، کشورهای ایران، برزیل، عربستان سعودی، روسیه، مصر، شیلی، پرو، اکوادور، عراق، اوکراین، بولیوی و آرژانتین و امارات متحده عربی در رقابت چری چین وارد شدند و این کمپین را صرفا از طریق صفحه رسمی خود در اینستاگرام و فیسبوک‌شان منتشر کردند.

چری چین برای ویدئوهای زیر یک دقیقه‌ای چری‌سواران سه جایزه اصلی سفر یک هفته‌ای به چین و 20 کوپن خرید 50 دلاری از وبسایت آمازون به عنوان هدیه درنظر گرفته بود که اکنون اسامی برندگان این کمپین از طرف مرکز برند چری در چین منتشر شده است، می‌دانیم که ویدئوهای زیبای چری‌سواران ایرانی باعث شده که تقریبا نیمی از جوایز آن به ایرانیان شرکت‌کننده برسد. البته چری ایران نیز با برگزاری کمپین Ilovemychery توانست مقدمات این رقابت را از پیش فراهم سازد و تمام شرکت‌کنندگان رقابت چری چین از کمپین Ilovemychery انتخاب شده‌اند.

برندگان این رقابت به شرح زیر هستند. آقای کسری عزیزی که یکی از سه برنده اصلی جایزه Huawei P10 برای دور اول ILOVEMYCHERY بود، برنده سفر به چین شد و هشت نفر از دیگر ایرانیان نیز جایزه گوپن خرید 50 دلاری را دریافت کردند. اسامی این هشت نفر نیز شامل حجت بیاتی‌زاده، محمد بنیامین مداحی، احسان شکری، میثم غیاثوند، مهدی صادقی، خانم ابراهیمی و کامران خرامان هستند. چری ایران نیز به نوبه خود از این عزیزان بابت فعالیت همدلانه خود تشکر و قدردانی خود را ابراز می‌دارد.

اسامی برندگان کمپین CHERY LIFE

 

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar