خبرها

۱۰ اسفند ۱۳۹۶

گردهمایی هفتمین سالگرد تاسیس باشگاه مشتریان مدیران خودرو

باشگاه مشتریان هوادار مدیران خودرو با هدف افزایش تعامل مشتریان مدیران خودرو با یکدیگر و همچنین ایجاد راه ارتباطی دیگری با مدیران ارشد شرکت مدیران خودرو برای 10 اسفند گردهمایی ترتیب داد که شامل برنامه‌های تفریحی متنوعی هست که در روز پنجشنبه، صبح از ساعت 9 تا 14:30 در باشگاه انقلاب، واقع در خیابان سئول تهران برگزار می‌شود و در طی آن 100 مشتری گرامی مدیران خودرو همراه با همراهان خود در آن حاضر خواهند شد.

باشگاه مشتریان هوادار مدیران خودرو با هدف ایجاد پل ارتباطی برای تعامل مشتریان با همدیگر، افزایش دانش سازمان در ارتباط با اهمیت بالای تعامل با مشتری، ایجاد حس پشتیبانی در مشتریان و ارتقاء رضایتمندی در مشتریان در زمستان سال 1390 ایجاد گردید. در خلال این سال‌ها با برگزاری گردهمایی و تورهای تفریحی گردشی مختلف اعم از جنگل‌نوردی با ایکس33اس، سفر به اصفهانف کاشان، شمال و یزد و همچنین برگزاری گردهمایی های متفاوت توانست جایگاه ویژه ایی بین اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو ایجاد کند و از اعضای این خانواده بزرگ همچون سرمایه ایی بزرگ پشتیبانی کند. افزایش سطح اطلاع رسانی ها از طریق وبسایت رسمی شرکت و همچنین شبکه های اجتماعی به عنوان بخش دیگری از خدمات این باشگاه به مشتریان عرضه شده است.

فعالیت تفریحی اعضای باشگاه مشتریان مدیران خودرو
فعالیت اعضای باشگاه مشتریان مدیران خودرو شامل رقابت بولینگ، بازی‌های رایانه‌ای، دارت، صرف صبحانه و نهار و عکس یادگاری و غیره می‌شود


و در 10 اسفند امسال نیز همانند سال های گذشته و در هفتمین سالگرد تاسیس باشگاه مدیران خودرو با حضور اعضاء و با رویکرد ورزشی-تفریحی و با هدف ارتقاء نشاط در بین اعضاء برگزار خواهد شد . این مراسم موید آن است که باشگاه هواداران مدیران خودرو بانشاط وانگیزه ائی مضاعف حامی اعضاء خود خواهد بود و از تمام مشتریان محصولات خود برای عضویت دراین باشگاه نیز دعوت به عمل می‌آورد. دراین مراسم اعضاء محترم باشگاه هواداران با مدیرعامل، معاونت فروش و مدیر خدمات پس ازفروش در یک محیط ورزشی و تفریحی تعاملی سازنده و حضوری خواهند داشت.

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar