خبرها

۱۶ بهمن ۱۳۹۶

اهدای جوایز دور اول کمپین ILOVEMYCHERY

"امروز، دوشنبه جوایز اعلامی چری برای دور اول رقابت ویدئویی ILOVEMYCHERY به سه برنده اصلی آن اهدا شد و آقایان ابراهیم وحیدی، کسری عزیزی و مهدی صالح‌زاده که هرسه از تهران در این رقابت شرکت کرده بودند، هرکدام یک دستگاه موبایل Huawei P10 و یک ماکت خودروی چری تیگو5 از طرف واحد بازاریابی چری دریافت کردند تا به این ترتیب پرونده اولین دور کمپین بسته شود و دور دوم در توجه بیشتری قرار بگیرد."

 

سه برنده اصلی دور اول رقابت ILOVEMYCHERY
سه برنده اصلی دور اول رقابت ILOVEMYCHERY

 

دور اول رقابت ویدئویی ILOVEMYCHERY که با استقبال کاربران و مشتریان چری برگزار شد، دوازده شرکت‌کننده اصلی داشت که ویدئوی آنها شرایط لازم را برای ورود به رقابت اصلی را داشت. به این ترتیب از میان 36 ویدئوی ارسالی، 12 ویدئویی که قواعد رقابت را رعایت کرده بودند به این مرحله اصلی راه پیدا کردند. قواعد اصلی رقابت ویدئویی شامل نمایش خودروی چری به صورت کامل و همچنین داشتن کیفیت لازمه و بیان جمله ILOVEMYCHERY بود.

به این ترتیب، 12 ویدئو در رقابت چری شرکت داده شدند که همگی به نحوی خلاقیت از خود نشان داده و جذابیت خاصی داشتند. این ویدئوها در شبکه‌های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام Cheryir) و وبسایت چری به رای‌گیری گذاشته شدند که متاسفانه دو نفر از شرکت‌کننده‌ها با استفاده از لایک و رای تقلبی ایده اتکای صرف به رای کاربران را موردتردید قرار دادند. چری تصمیم گرفت که علاوه بر رای کاربران، نظر کمیته فنی (متشکل شش نفر از تیم بازاریابی و فروش چری) نیز در گزینش سه برنده اصلی دخالت داده شدند. این ایده نیز در تلگرام چری به رای گذاشته شد و اکثریت قریب به اتفاق کاربران چری دخالت کمیته فنی را موردتایید قرار دادند.

به این ترتیب، سه برنده اصلی رقابت آقایان ابراهیم وحیدی، کسری عزیزی و مهدی صالح‌زاده انتخاب شدند که همگی از تهران و مشتری تیگو5 بودند. این سه برنده همان طور که قول داده شده بود، در صبح 16 بهمن 96 جوایز خود را که شامل یک دستگاه موبایل Huawei P10 و ماکت خودروی چری می‌شد، دریافت کردند و با گرفتن عکس یادگاری در کنار تیگو5 با هدایای خود ساختمان مرکزی مدیران خودرو را ترک کردند.

ابراهیم وحیدی، نفر اول برنده رقابت ILOVEMYCHERY
ابراهیم وحیدی، نفر اول برنده رقابت ILOVEMYCHERY

 

چری اکنون تصمیم دارد که ویدئوهای هر دوازده شرکت‌کننده این کمپین را برای کمپین صفحه اینستاگرام Chery Auto (دفتر مرکزی چری در چین) نیز بفرستد تا این دوازده ویدئو امکان حضور در رقابت اینستاگرامی Chery Auto هم داشته باشند که در آن سیزده کشور حضور داشته و از میان شرکت‌کنندگان این کشورها تنها سه نفر برنده تور فرهنگی و سیاحتی یک هفتگی به چین خواهند شد.

البته تمامی 9 شرکت‌کننده‌ی دیگری که نتوانستند جوایز اصلی رقابت را دریافت کنند، هرکدام یک عدد ماکت خودروی چری تیگو5 در مقیاس 8:1 نیز دریافت کردند تا به این ترتیب، شرکت‌کنندگان این کمپین از چری یک یادگاری داشته باشند.

در پایان، چری برای تمامی این دوازده شرکت‌کننده کمپین ILOVEMYCHERY آرزوی موفقیت و شادکامی در تمامی مراحل زندگی‌شان دارد. اکنون که پرونده دور اول رقابت بسته شده است، چری با قدرت بیشتر سری دوم رقابت ILOVEMYCHERY را مورد پیگیری قرار می‌دهد.

کسری عزیزی، نفر دوم برنده رقابت ILOVEMYCHERY
کسری عزیزی، نفر دوم برنده رقابت ILOVEMYCHERY

 

 

مهدی صالح‌زاده، نفر سوم برنده رقابت ILOVEMYCHERY
مهدی صالح‌زاده، نفر سوم برنده رقابت ILOVEMYCHERY

 

مدیران خودرو

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar