مقالات

۱۱ بهمن ۱۳۹۶

3000 کیلومتر ، آزمونی سخت برای لوکس‌ترین محصول چری

 

چری تیگو7 ، شاسی بلند مطمئن و کارآمد

«شرکت خودروسازی چری در ایران برای نخستین بار اقدام به برگزاری تور بین‌المللی خودروی تیگو7 برای مشتریان خود نمود تا برای نخستین بار امکان تست خودرو خارج از مرزهای کشور فراهم گردد، تا این شاسی بلند لوکس چری، مورد محک مشتریان و خبرنگاران قرار گیرد. جاده‌های متنوع به لحاظ محیطی، زنجان، تبریز، آستارا، رشت و غیره هر کدام فرصت مناسبی را پدید آورد تا خودروی تیگو7 به چالش کشیده شود. در پایان این سفر کلیه مشتریان از عملکرد خودرو خود رضایت کامل را داشتند. شتاب و کشش مناسب، پایداری و توانایی‌های حرکتی مناسب به دارندگان تیگو7 اثبات نمود که انتخاب مناسب و درستی را داشته‌اند.»

تور برون‌مرزی تهران - باکوی چری تیگو7
تور برون‌مرزی تهران - باکوی چری تیگو7

 

جاده‌های کوهستانی ، اتوبان‌های هموار و شرایط مختلف آب و هوایی و همچنین بارش برف همگی عاملی بودند تا تیگو7 توانایی‌های خود را نشان دهد. تیگو7 به عنوان لوکس‌ترین محصول چری تابستان امسال طی مراسمی خاص رونمایی گردید. موتور 1.5 لیتری قدرتمند توربو با قدرت 147 اسب بخار و گشتاور 210 نیوتن بر متر با بهره‌گیری از تکنولوژی روز، گیربکس دو کلاچه اتوماتیک، همگی دست به دست هم دادند تا از تیگو7 یک شاسی‌بلند راحت و زیبا مناسب برای  سفرهای خانوادگی بسازد.

نکته دیگر که می‌تواند بر مقبولیت تیگو7 بیافزاید، کسب 5 ستاره ایمنی در آزمون تست تصادف استاندارد چین است. البته این بار ملاک استاندارد و ارزیابی کاملا مشابه استانداردهای اروپایی انجام شده تا نتیجه آن از تیگو7 یک شاسی بلند کاملا امن بسازد تا بتوان با خیال آسوده سفر نمود.

کاروان ده تیگو7 در شهر باکو
کاروان ده تیگو7 در شهر باکو

 

آنچه در این تست بلندمدت بر مقبولیت تیگو7 بیشتر افزود، کیفیت قطعات استفاده شده میباشد، به طوری که بهترین قطعه سازان مطرح جهانی نظیر شرکت امریکایی Honeywell برای ساخت سیستم توربوشارژ، شرکت آلمانی GETRAG برای ساخت سیستم انتقال قدرت، شرکت انگلیسی لوتوس برای ساخت شاسی به کار گمارده و چون دیگر محصولات موجود چری با شرکت‌هایی چون بوش، ولئو، جانسون و غیره همکاری تنگاتنگی داشته است.

بهترین قطعه‌سازان دنیا تولیدکننده قطعات تیگو7 هستند
بهترین قطعه‌سازان دنیا تولیدکننده قطعات تیگو7 هستند

 

تیگو7 در شرایط فعلی بازار با افزایش یکباره شدید قیمت رقبای وارداتی خود، با اختلاف قیمتی بیش از 100 میلیون تومان با رقبای کره‌ای و با توجه به مشابهت ابعادی و دارا بودن کلیه آپشن‌های لازم می‌تواند به گزینه‌ای مطلوب بدل گردد.

 

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar