خبرها

۲۵ دی ۱۳۹۶

سفرنامه‌ی تست‌درایو بین‌المللی تهران تا باکو چری تیگو7

«برند خودروسازی چری با هدف مشتری‌مداری و ارائه‌ی خدمات پس از فروش ویژه و همچنین نمایش قابلیت‌های بالای خودروی چری تیگو7 در شرایط متنوع جوی، دیروز صبح تور تست‌درایو بین‌المللی رفت و برگشت تهران تا باکو را برای پنج خانواده‌ی تیگوسوار خوش‌شانس خود آغاز کرد تا در تاریخ 24 دی، کاروان سی نفره‌ی چری راهی سفر ماجراجویانه خود شود.»

لحظات پیش از حرکت کاروان تور تهران باکوی چری تیگو7
لحظات پیش از حرکت کاروان تور تهران باکوی چری تیگو7

 

کاروان تور بین‌المللی چری تیگو7 متشکل از پنج خانواده‌ی مشتری تیگو7، تیم همراه چری و خبرنگاران است که مجموعا ده تیگو7 را شامل می‌شود. کاروان که با هدایت آقای ادوارد سینگلتون (مدیر برندینگ چری) از اسکاتلند پا به این سفر گذاشته است، در سفری حدودا یک هفته‌ای از تهران به سمت باکو حرکت کرده و سپس به تهران بازمی‌گردند. کاروان تست‌درایو بین‌المللی چری از خط سیر تهران، زنجان، تبریز و آستارا عبور خواهد کرد و نهایتا به باکو، پایتخت کشور آذربایجان خواهد رسید و سپس به سمت تهران بازخواهد گشت.

ردیفی از کاروان تیگو7 در هتل کایای تبریز
ردیفی از کاروان تیگو7 در جلوی ساختمان قدیمی شهرداری تبریز

 

سفرنامه‌ی تهران باکوی چری تیگو7

ظهر روز اول این تور بین‌المللی با ورود کاروان چری تیگو7 به شهر زنجان همراه بود. نمایندگی فروش شفقتیان (کد 293) در شهر زنجان میزبانی کاروان چری را بر عهده گرفت و کاروان چری نیز با اقامتی کوتاه در هتل بزرگ زنجان کمی خستگی در کردند تا آماده حرکت به سمت تبریز شوند.

ورود کاروان تور بین‌المللی چری تیگو7 به شهر زنجان
ورود کاروان تور بین‌المللی چری تیگو7 به شهر زنجان

 

کاروان تیگو7 روز اول سفر خود را با ورود شبانه به شهر تاریخی و زیبای تبریز به پایان برد، البته رسیدن به تبریز پایان کار نبود، بلکه شرکت تلاش خودروی ایرانیان که یکی از نمایندگی‌های فروش مدیران خودرو در تبریز است، میزبان کاروان تیگو7 بود و به همین خاطر، مراسم خاصی نیز برای مهمانان خود درنظر گرفته بود. بالاخره مسافران در هتل کایای شهر زیبای تبریز اقامت گزیدند.

کاروان تور بین‌المللی چری تیگو7 در جلوی ورودی هتل کایای تبریز
کاروان تور بین‌المللی چری تیگو7 در جلوی ساختمان قدیمی شهرداری تبریز

 

شهر تبریز که به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018 معرفی شده است، این روزهای حال و هوای برفی به خود گرفته است و همین بارش برف شبانه زیبایی دوچندانی به تصاویر ارسالی از کاروان در تبریز بخشیده است. به هر تقدیر، کاروان چری تیگو7 روز دوم را با حرکت از تبریز به سمت آستارا سپری خواهد کرد تا عصر 24 دی را در این شهر مرزی استان گیلان اقامت کند. سومین روز تور، یعنی روز 25 دی به حرکت از آستارا تا باکو اختصاص دارد تا به این ترتیب، مرحله‌ی آخر سفر رفت تهران به باکو تکمیل شود و کاروان بعد از استراحتی کوتاه و بهره بردن از زیبایی‌های گردشگری پایتخت آذربایجان، آماده آغاز سفر بازگشت به میهن و تهران شوند.

 

کاروان تور بین‌المللی در عوارضی جاده میان تهران و زنجان
کاروان تور بین‌المللی در عوارضی جاده میان تهران و زنجان

 

جاده تهران زنجان از درون کابین زیبای تیگو7
جاده تهران - زنجان از درون کابین زیبای تیگو7

 

اقامت کاروان چری در هتل بزرگ زنجان
اقامت کاروان چری در هتل بزرگ زنجان

 

ردیفی از تیگو7 در پارکینگ هتل کایای تبریز
ردیفی از تیگو7 در جلوی ساختمان قدیمی شهرداری تبریز

 

روز سوم

تور برون‌مرزی لوکس چری: تیگو7 به کشور آذربایجان وارد می‌شود

 

ده مشتری تیگو7 که در سفر برون‌مرزی لوکس چری به باکو شرکت داشتند، در روز سوم سفر خود از مرز آذربایجان گذشتند. تیگوسواران ما تا کنون در این سفر ماجراجویانه در شهرهای زنجان، تبریز و آستارا توقف داشتند و خودشان را با بالاترین سطح ممکن از تفریحات سفر لوکس خود سرگرم کردند. در واقع، این رویداد به عنوان اولین تور برون‌مرزی باشگاه مشتریان خودروها در ایران محسوب می‌شود و چری نیز با ارائه‌ی طرح‌های ابتکاری بین‌المللی از این دست همچنان به ارتقای استانداردهای خود ادامه می‌دهد.

تیگو7 در جاده‌ای تبریز به آستارا که از میان کوه‌های پوشیده از برف می‌رسید، همچون قدرت افزونی که یک موتور توربو دارد، چنان قدرت و دقت بالایی از خود به نمایش گذاشت و ده تیگو7 به راحتی در دامنه‌ی پرپیچ و تاب کوه‌ها پشت سر هم و در یک ردیف مسیر را طی کردند. هندلینگ قدرتمند خودرو احساس کنترل کامل به راننده می‌بخشید و سیستم ترمز آن نیز حتی در مسیرهای سخت و ناهموار، نهایت حس ایمنی را به سرنشینان خود منتقل می‌کرد.

 

ورود تور برون‌مرزی چری تیگو7 به آذربایجان
ورود تور برون‌مرزی چری تیگو7 به آذربایجان

 

رانندگی دلچسب و فوق‌العاده در خط مرزی میان دو کشور با وجود سانروف پانورامایی و صندلی‌های راحت و آسوده‌ی تیگو7 لذت دوچندانی داشت، به‌طوری که سرنشینان تیگو احساس می‌کردند که در پرواز First-class مسیرشان را طی می‌کنند. به علاوه که سیستم راهنمای نقشه‌ی بلوتوثی تیگو نیز مسیر را به‌راحتی نشان می‌داد.

تیگوسواران همگی مانند یک خانواده از سفرشان لذت بردند و در هر شهر، از غذاهای محلی هر شهر چشیدند و در بهترین‌ هتل‌های آن شهر اقامت داشتند. سفر از قبل به‌خوبی توسط تیم مدیریت چری هماهنگ شده بود، به‌طوری که حتی مهندس خودروی تیگو7 هم همراه کاروان حاضر بود و دائما 10 تیگو7 را چک می‌کرد تا نهایت کارایی خودرو را برای سرنشینانش تضمین نماید.

ادوارد سینگلتون (مدیر برندینگ چری) معتقد است؛ «با اینکه تیگو7 در دنیا موفقیت گسترده‌ای داشته است، ولی اینکه می‌بینم در ایران تیگو7 می‌تواند چنین لذت بالایی برای مشتریانش فراهم کند، واقعا حس خوبی پیدا می‌کنم.» وی می‌افزاید؛ «من واقعا خوش‌شانس هستم که اوقاتم را با مشتریان‌مان در بعضی از زیباترین چشم‌اندازهای طبیعی دنیا سپری می‌کنم. ما تیگو7 را بالای کوه‌ها بردیم و از کنار ساحل رودخانه و خط مرزی گذشتیم و حالا وارد خاک کشور آذربایجان شده‌ایم».

 

ورود تور برون‌مرزی چری تیگو7 به آذربایجان
 چری تیگو7 در خیابان‌های باکو، آذربایجان

 

 چری تیگو7 در آذربایجان

 

مدیران خودرو

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar