خبرها

۲۳ دی ۱۳۹۶

دومین سالگرد تیگو5 با تقدیر از تیگوسواران تهرانی با بیشترین پیمایش

«مراسم دومین سالگرد ورود تیگو5 در بازار ایران با حضور تیگوسواران تهرانی با بیشترین میزان پیمایش در مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرگاه مرکزی مدیران خودرو برگزار شد که در طی آن علاوه بر کنفرانس مطبوعاتی با محوریت موضوع تیگو5، از بیشترین میزان پیمایش تیگوسواران تهرانی نیز تقدیر بعمل آمد.»

در این رویداد که به خاطر دومین سالگرد حضور تیگو5 در بازار ایران صورت گرفت، از تعدادی از شرکت‌کنندگان تهرانی رقابت بیشترین میزان پیمایش تیگو5 نیز دعوت بعمل آمد و چری با اهدای هدایای مختلف از تیگوسواران عزیز قدردانی نمود. این مراسم که در مرکز خدمات پس از فروش مدیران خودرو و تعمیرگاه مرکزی شرکت واقع در کیلومتر 14 جاده کرج صورت گرفت، کنفرانس مطبوعاتی با حضور اصحاب رسانه‌های خودرویی نیز برگزار شد که در آن مهندس صدرایی، مدیر بازاریابی برند چری به بیان پیشینه‌ی حضور تیگو5 در بازار ایران و وضعیت کنونی این خودروی محبوب پرداختند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

نشست خبری چری در مراسم بیشترین کارکرد تیگو5
نشست خبری چری در مراسم بیشترین کارکرد تیگو5

 

مهندس بابک صدرایی، مدیر بازاریابی برند چری در ایران در نشست خبری این مراسم گفت؛ «در بحث فروش هم‌اکنون فروش خودروها را با مدل 1397 آغاز کرده‌ایم. در زمینه بازاریابی نیز تاکنون کمپین‌های متعددی برگزار کرده‌ایم و خوشبختانه مشتریان همواره با حضور گسترده خود، وفاداری‌شان را نسبت به برند چری و شرکت مدیران خودرو به نمایش گذاشته‌اند.»

مهندس صدرایی با اشاره به نقش راهبردی تیگو5 در سبد محصولات مدیران خودرو، افزود؛ «تیگو5 اولین محصول مستقل چری در بازار ایران بوده و طی 2 سالی که از ورودش به کشور می‌گذرد به محبوبیت بسیار خوبی دست یافته است. همچنین در گزارش سالانه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) به‌عنوان بهترین شاسی‌بلند سال 1395 در محدوده قیمتی کمتر از یکصد میلیون تومان انتخاب شده که نشان از کیفیت بالای آن دارد.»

در جریان این مراسم همچنین تعدادی از مالکان مدل‌های 94 تا 96 تیگو5 در گفت‌وگو با خبرنگاران پیش از هر چیز بر کیفیت ساخت بالای این خودرو تأکید کرده و کیفیت سواری آن را در جاده‌های درون شهری و برون شهری مطلوب دانستند. به گفته مالکان، تیگو5 به لحاظ متریال داخلی در وضعیت مناسبی به سر می‌برد و طی استفاده حدوداً 2 ساله افت کیفیت فاحشی در بخش‌های مختلف به چشم نمی‌خورد. همچنین نرمی سامانه تعلیق و آرامش اتاق تیگو5 حتی در سطوح پر دست‌انداز و ناهموار با رقبای کره‌ای مثل هیوندای توسان برابری کرده و در نتیجه نرمی سواری یکی از ویژگی‌های برجسته آن به حساب می‌آید. مورد قابل‌توجه دیگر هم به پایداری مناسب خودرو در جاده‌های پرپیچ‌وخم و عدم نیاز به تعمیر و تعویض قطعات برمی‌گردد و اینطور که به نظر می‌رسد نقش مهمی در رضایت مشتریان از این شاسی‌بلند چینی داشته است.

مهندس صدرایی در کنفرانس خبری دومین مراسم سالگرد تیگو5
مهندس صدرایی در کنفرانس خبری دومین مراسم سالگرد تیگو5

 

در پایان مراسم، از شرکت‌کنندگان تهرانی رقابت «بیشترین کارکرد تیگو5» قدردانی بعمل آمده و آنان نیز به بیان برخی از مسائل خود در رابطه با خودروی خود پرداختند و جنبه‌های رضایت‌بخش تجربه خود با تیگو5 را نیز مطرح ساختند. در پایان نیز از تیگوسواران قدیمی ساکن تهران به خاطر پیوند دیرپای آنها با برند چری قدردانی شد و هدایایی نیز به عنوان یادگاری به تیگوسواران اهدا شد.

گفتنی است چری تیگو 5 به پیشرانه 4 سیلندر 1971 سی‌سی تنفس طبیعی با قدرت 139 اسب بخار و جعبه‌دنده CVT مجهز شده و در بحث ایمنی و رفاهی از مواردی نظیر ترمزهای دیسکی چهار چرخ ضدقفل (ABS) با توزیع الکترونیکی نیرو (EBD) و کمکی الکترونیکی (EBA)، چهار کیسه هوا، نمایش فشار باد لاستیک‌ها، ایموبیلایزر، حسگر پارک و دوربین عقب، نمایشگر لمسی 8 اینچی داشبورد، سانروف برقی، دکمه استارت، تودوزی چرم و گرم‌کن صندلی‌های جلو سود می‌برد.

در پایان تصاویر یادگاری تیگوسواران ساکن تهران با خودروی تیگو5 خود ارائه شده است.

آقای تقوی، نفر سوم رقابت بیشترین کارکرد تیگو5
آقای تقوی، نفر سوم رقابت بیشترین کارکرد تیگو5

 

آقای سیاوش پرویز، از اولین تیگوسواران تهرانی
آقای سیاوش پرویز، از اولین تیگوسواران تهرانی

از تیگوسواران قدیمی تهران

 

مدیران خودرو

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar