خبرها

۰۴ دی ۱۳۹۶

تکذیبیه مدیران خودرو در مورد توقف شماره گذاری تیگو5

خودروی تیگو5 جدید دارای استانداردهای لازم از سازمان استاندارد ایران بوده و هم‌اکنون نیز پلاک می‌شود

تکذیبیه مدیران خودرو مبنی بر توقف تولید تیگو5

در پی انتشار خبری مبنی بر توقف پلاک 25 مدل خودروی تولیدی به دلیل نداشتن استاندارد، روابط عمومی شرکت مدیران خودرو اعلام نمود که کلیه خودروهای این شرکت دارای استانداردهای لازم می‌باشند.

تکذیبیه توقف تولید تیگو5

شایان ذکر است که در لیست ارسالی نام سه خودرو از محصولات شرکت مدیران خودرو به چشم می‌خورد که خودروهای ام وی ام 315 صندوقدار و 550 که در لیست فوق ذکر گردیده از چرخه تولید محصولات این شرکت حذف گردیده و دیگر تولید نمی شوند.از سوی دیگر در مورد خودروی تیگو5، هم اکنون مدل فیس لیفت این خودرو از دی ماه 95 تولید می گردد که در لیست ارسالی به اشتباه مدل قدیمی ذکر گردیده است. شایان ذکر است طبق اطلاعات ضمیمه کلیه محصولات شرکت مدیران خودرو در دو برند چری و ام وی ام دارای کلیه استانداردهای لازم بوده و پلاک می‌گردند.
 

مدرک تاییدیه سازمان استاندارد ملی ایران برای تیگو5 جدید
مدرک تاییدیه سازمان استاندارد ملی ایران برای تیگو5 جدید

حضور نام خودروی تیگو5 در فهرست اخیرالذکر صرفا ناشی از عدم توجه به تشابه نام تیگو5 با تیگو5 جدید بوده است. پس این نکته قابل توجه است که این اعلام مربوط به مدل قدیمی تیگو5 بوده که دیگر هم تولید نمی‌شوند، بلکه تیگو5 با فیس‌لیفت جدید جایگزین آن شده که مصرف سوخت کمتری دارد.

برخلاف اخبار نادرستی که در مورد مصرف سوخت بالای 8/5 لیتر تیگو5 جدید در بعضی رسانه‌ها مطرح شده، این خودرو دارای تاییدیه سازمان ملی استاندارد در تاریخ 1395/09/30 مبنی بر مصرف 8/3 لیتری در 100 کیلومتر است. نتیجتا تیگو5 جدید یکی از کم‌مصرف‌ترین خودرو‌های SUV بازار ایران بوده و موتور 2 لیتری تنفس طبیعی آن از عملکرد موتور توربوشارژ رقبای دیگر با حجم مشابه بهتر است.

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar