خبرها

۱۴ آذر ۱۳۹۶

در جستجوی بیشترین کارکرد خودروی تیگو5

با اینکه تنها دو سال از عرضه‌ی خودروی چری تیگو5 در ایران می‌گذرد، ولی این خودروی موفق در همین زمان کوتاه با اثبات کیفیت و توانمندی‌های خود توانسته است به خودروی انتخابی 25،000 مشتری در ایران تبدیل شود. اکنون که در دومین سالگرد معرفی و عرضه تیگو5 در ایران توسط مدیران خودرو قرار داریم، چری مسابقه‌ای اینستاگرامی را میان صاحبان تیگو5 ترتیب داده است و به افراد منتخب جایزه‌ی دو سال سرویس ادواری رایگان به پاس تشکر اهدا خواهد کرد.

امروزه در تمام دنیا اقبال عمومی به سمت خرید خودروهای شاسی‌بلند چرخش داشته است و این امر نیز به‌خوبی در روند بازار خودروی کشورمان مشهود است، به‌طوری که در سال‌های اخیر خودروهای شاسی‌بلند مانند تیگو5، تیگو7، X22 و X33 بیشتر با ذائقه‌ی خریداران ایرانی جور درآمده است. موفقیت عرضه‌ی تیگو5 در همان روزهای آغازین فروش خود، تصمیم‌گیران مدیران خودرو را بر آن داشت تا دستی بر چهره این خودرو کشیده و نسخه‌ی فیس‌لیفت آن را با تعدادی آپشن بیشتر تحت عنوان تیگو5 جدید وارد بازار کشور نمایند.

در جستجوی بیشترین کارکرد خودروی تیگو5

علی‌رغم اینکه تیگو5 عملا در آذر 94 در ایران عرضه شد، ولی این خودروی جذاب در تابستان همان سال برای اولین بار در نمایشگاه بین‌المللی خودروی مشهد رونمایی شده بود تا همچنین برای اولین بار خودرویی با برند و لوگوی چری در بازار ایران شناخته شود. طراحی مناسب، امکانات رفاهی، کیفیت تولید خوب همراه با خدمات پس از فروش مناسب مدیران خودرو که با گارانتی 5 سال یا 150 هزار کیلومتر ارائه می‌شد و همچنین ارائه شرایط فروش اقساطی متنوع با پیش‌پرداخت پایین توانست موقعیت فروش این خودرو را در بازار تقویت و تثبیت کند.

شرکت چری با استخدام مهندسان و طراحان برجسته‌ی دنیا توانست نسل جدیدی از خودروهای خود را از سال 2014 تولید و وارد بازار نماید که در این میان خودروی تیگو5 یکی از محصولات راهبردی این شرکت به شمار می‌رود چراکه این خودرو نه تنها در ایران، بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر مخصوصا در روسیه و کشورهای آمریکای جنوبی نیز با فروش خوبی همراه بوده است. گارانتی 5 سال یا پانزده هزار کیلومتری که برای تیگو5 در نظر گرفته شده است، به‌خوبی موید کیفیت بالای این محصول بوده و نشان از اعتماد بالای شرکت سازنده به این محصول می‌باشد. این سطح از کیفیت که در خدمات پس از فروش آن نمود یافته است، برای اولین بار در میان خودروهای تولید داخل و چینی مطرح گردید و همین امر موجب بسیاری از رقبا شد.

 

راهنمای مسابقه در جستجوی بیشترین کارکرد خودروی تیگو5
راهنمای مسابقه در جستجوی بیشترین کارکرد خودروی تیگو5

 

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar