خبرها

۰۵ آذر ۱۳۹۶

چری در نمایشگاه خودروی تهران (6-10 آذر 96)

همان‌طور که احتمالا در خبرها شنیده‌اید، امسال شاهد دومین نمایشگاه خودروی تهران خواهیم بود که از 6 تا 10 آذر در محل مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب (واقع در کیلومتر 10بزرگراه خلیج فارس، مجاور مرقد مطهر امام خمینی) برگزار خواهد شد. چری هم به رسم پیشین خود امسال نیز در نمایشگاه خودروی تهران شرکت خوهد کرد تا علاقه‌مندان با جدیدترین تولیدات برترین برند صادرکننده‌ی خودروی چین آشنا شوند.

چری در نمایشگاه خودروی تهران 96

امروز (یکشنبه) عملا رویداد نمایشگاه خودروی تهران کلید می‌خورد اما این روز به افتتاحیه نمایشگاه اختصاص دارد و تنها مسئولان دولتی، خبرنگاران و فعالان عرصه خودروسازی در نمایشگاه خودرو حاضر می‌شوند ولی از روز دوشنبه تا جمعه به مدت چهار روز، هر روز از ساعت 10 صبح تا ساعت 18 عصر درهای نمایشگاه رو به علاقه‌مندان باز خواهد بود. این بار هم مانند اولین نمایشگاه خودروی تهران انتظار می‌رود که این رویداد با استقبال میلیونی مخاطبان همراه باشد. اگر به یاد داشته باشید، دور اول نمایشگاه خودروی تهران که پارسال در ماه بهمن برگزار شد، بیش از یک میلیون بازدیدکننده جذب خود کرد اما این بار نمایشگاه تهران در ماه آذر برگزار شده است تا شاهد حضور بیش از پیش علاقه‌مندان صنعت خودروی کشورمان باشیم. شرکت‌های خودروسازی و نمایندگان فروش آنها با آگاهی از این امر تمام تلاش خود را بکار بستند تا جدیدترین محصولات و خدمات خود را به نمایش عمومی بگذارند.
 

چری در نمایشگاه خودروی تهران با سری تیگو

شرکت مدیران خودرو نیز به پیروی از سنت همیشگی خود در حضور پرقدرت در رویدادهای خودروی کشورمان، با دو برند پرفروش MVM و چری در این نمایشگاه حاضر شده است و فقط از طرف چری محصولات تیگو7، تیگو5 جدید، آریزو5 MT، و آریزو5 TE (توربوشارژ) به نمایش خواهد گذاشت. اما از دیگر شرکت‌کننده‌های این رویداد می‌توان به گروه ایران خودرو، گروه سایپا، ایرتویا (تویوتا و لکسوس)، نگین خودرو (رنو)، آرمان موتور کویر (لوکسژن)، ستاره ایران (بنز)، ماموت خودرو (فولکس واگن)، سیف خودرو، گروه بهمن، آرین موتور (دی اس)، پژو فرانسه، بورگوارد، داتیس خودرو، پاکرو و جمعی دیگر از برندهای خودرویی دیگر اشاره کرد. حضور برندهای خوب ایرانی و خارجی در نمایشگاه خودروی 96 تهران می‌تواند دلیل استقبال خوب مردم از این نمایشگاه بزرگ باشد.

چری در نمایشگاه خودروی تهران


در این نمایشگاه علاوه بر خودروسازهای داخلی، بسیاری از شرکت‌های بزرگ جهان نیز با حضور در این رویداد بین‌المللی، وجهه‌‍ی ارزشمندی به آن بخشیدند. نمایشگاه بین‌المللی خودروی تهران که با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و زیرمجموعه‌های این وزارتخانه برپا می‌شود، کشورهای کره‌ی جنوبی، ژاپن، چین، ترکیه، فرانسه، آلمان، انگلیس، اسپانیا، ایتالیا و تایوان هم به این رویداد پا گذاشتند.

پوستر رسمی نمایشگاه خودروی تهران
پوستر رسمی نمایشگاه خودروی تهران - آذر 96

 

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar