خبرها

۳۰ مهر ۱۳۹۶

تست درایو تیگو7 در پیست آزادی با میزبانی چری و نمایندگی فروش پورسعید

طبق روال فعالیت‌های چری از مدیران خودرو، خوشبختانه فرصتی مغتنم حاصل شده است تا چری در پایان هفته‌ی جاری رویداد تست درایو دیگری را برای خودروی جدید پرچم‌دارش، یعنی خودروی تیگو7 فراهم نماید. از همین رو، این بار چری با همکاری نمایندگی فروش پورسعید تصمیم گرفته است که در جمعه همین هفته، 5 آبان از ساعت 14 تا 18 در پیست اتومبیلرانی آزادی رویداد تست درایو مهیجی را همراه با برنامه‌های دیگر فراهم نماید، لذا لازم به ذکر است که ورود برای تمام علاقه‌مندان شرکت در تست‌درایو تیگو7 آزاد است.

تست درایو تیگو7 در پیست آزادی

از آنجا که یکی از درخواست‌های همیشگی مخاطبان برند چری و اصولا علاقه‌مندان دنیای خودرو این است که فرصت حضور در رویدادهای تست رانندگی (تست درایو) است و همچنین اینکه تست درایوهای چری و نمایندگی‌های فروش آن در شهرهای مختلف ایران عزیزمان که برای تیگو7 در ماه‌های مرداد، شهریور و مهر برگزار شدند، همواره با استقبال قابل‌توجهی مواجه بوده‌اند. البته علی‌رغم تست درایوهای مختلف چری، بسیاری از علاقه‌مندان به طرق مختلف از برگزار نشدن این تست درایوها در شهر خود شکایت داشتند و درخواست برگزاری این تست رانندگی در شهر خود داشتند. از همین رو، چری نیز همانند دفعات پیشین تلاش می‌کند همواره رویدادهای تست درایو خود را در فواصل زمانی اندک برای علاقه‌مندان تهیه و تدارک ببینند. 

تست درایو تیگو7 در پیست آزادی

تاکنون چری دوبار تست رانندگی با تیگو7 را در پیست اتومبیلرانی آزادی برگزار کرده است، به طوری که در 20 مرداد چری با سه نمایندگی تهرانی گودرزی، ستوده و خسروانی و در 27 مرداد نیز با سه نمایندگی تهرانی دیگر لطفی‌پور، شکاری و رسولی تست درایوی باشکوهی را برگزار کرد که استقبال بی‌نظیری داشتند. در تست درایو 27 مرداد حتی دو مسابقه Drag Race هم میان تیگو7 و اپتیما برگزار شد که هر دوبار تیگو7 مانند مسابقه‌های مشابه قبلی خود با توسان یا اسپورتیج توانایی بی‌مانند خود را در شتاب، سرعت و هندلینگ نشان داد. همچنین تست درایوهای دیگری در شهرهای بابل، کرمان، شیراز، یزد، مشهد، تبریز، اصفهان و غیره نیز برگزار شده است.

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar