خبرها

۱۷ شهریور ۱۳۹۶

رونمایی از آریزو5 توربوشارژر: جلوه‌ای مقتدر از یک سدان لوکس

همزمان با عید فرخنده و سعید غدیر خم، برند چری از مدیران خودرو در 18 شهریور 1396 جدیدترین محصول خود را رونمایی نمود تا پس از تیگو5 جدید و تیگو7 شاسی‌بلند، چری این بار با معرفی آریزو5 توربوشارژر حضور مقتدر خود را در بازار خودروهای سدان کشور تثبیت نماید.

مراسم رونمایی از خودروی آریزو5 توربوشارژر که ملقب به Arrizo5 TE است، در نمایندگی خسروانی (193) مدیران خودرو برگزار شد و در طی آن مدیران ارشد برند چری و MVM از مدیران خودرو حاضر شدند و به ارائه‌ی سخنرانی کوتاهی هم در باب این رویداد مهم پرداختند. این مراسم با حضور آقای ژو شائودونگ (مدیرعامل مدیران خودرو)، مهندس شو چین سونگ (مدیر فروش چری) و مهندس بابک صدرایی (مدیر بازاریابی چری) برگزار شد که در طی آن علاوه بر معرفی این خودرو، سخنرانی مدیران ارشد چری و مدیران خودرو، از آریزو5 توربوشارژر رونمایی شد و قیمت رسمی آن نیز اعلام شد.

رونمایی از خودروی آریزو5 تی ای

 

قیمت این سدان فوق‌العاده زیبا معادل 81،700،000 تومان اعلام شد که خریداران خوش‌شانس آن علاوه بر دریافت این زیبای مقتدر همچنین از مزایای فوق‌العاده‌ی گارانتی 5 ساله یا 150،000 کیلومتر کارکرد و 2 سال سرویس رایگان یا معادل 6 نوبت نیز بهره‌مند شود. خودروی آریزو5 TE که مدل جدیدتر و توربوشارژر آریزو5 قبلی است، از بسیاری از جهات با سلف خود فرق می‌کند یا به زبان دقیق‌تر، بهینه‌تر شده است.

 

رونمایی از خودروی آریزو5 توربوشارژر

 

 

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar