خبرها

۱۳ شهریور ۱۳۹۶

روزنگاشت تور فرهنگی و سیاحتی سفر به چین چری و ام وی ام

همان‌طور که احتمالا علاقه‌مندان و مخاطبان گرامی ما در جریان هستند، در ایام ماه مبارک رمضان امسال، چری به همراه MVM از شرکت مدیران خودرو طرح ویژه ماه مبارک رمضان را برگزار کرد که در طی آن از میان تمام عزیزانی که در طول ماه مبارک مضان اقدام به ثبت‌نام و خرید خودروهای مدیران خودرو نمودند، تعدادی از مشتریان عزیزمان به قید قرعه برنده جوایز تبلت و سفر رایگان به چین شدند. جوایز تبلت که برای مشتریان بالقوه مدیران خودرو در نظر گرفته شده بود، در اواسط تیرماه 96 به 18 برنده گرامی اهدا شدند، ولی جایزه اصلی که همان سفر رایگان به چین بود، بعد از ایجاد هماهنگی‌ها و آمادگی‌های لازم همین دیروز، یعنی 12 شهریور تحقق پیدا کرد.

برعکس 18 جایزه تبلت که به مشتریان بالقوه مدیران خودرو به قید قرعه اهدا شد، قرعه‌کشی برای 18 برنده سفر به چین از میان مشتریانی محصولات مدیران خودرو صورت گرفته بود که خودروهای MVM یا Chery خود را در ماه مبارک رمضان تهیه نمودند. البته قرعه‌کشی‌ هر دو جایزه بعد از ماه رمضان، یعنی در اواسط تیرماه صورت گرفت اما مسئولان مدیران خودرو با همکاری همکاران چینی برند Chery تا این زمان مشغول برنامه‌ریزی این تور فرهنگی و سیاحتی بودند تا اینکه این سیاحت خاور دور هموطنان عزیزمان از هرنظر منحصربفرد و تجربه‌ای خاطره‌انگیز باشد.

اولین روز تور فرهنگی و سیاحتی سفر به چین مدیران خودرو
اولین روز تور فرهنگی و سیاحتی سفر به چین مدیران خودرو

به هر ترتیب، بعد از دوماه ایجاد مقدمات سفر، برندگان سفر به چین طبق برنامه سر ساعت 18 در ورودی فرودگاه امام خمینی (ره) حاضر شدند و در ابتدا با یکدیگر آشنا شدند تا در طول سفر همسفران خوش‌سفر همدیگر باشند. بعد از آشنایی و احوالپرسی، نکات و مسائل لازم به همسفران عزیزمان بیان شد تا هماهنگی بیشتری در میان اعضای تور شکل بگیرد. بعد از کمی صحبت، همسفران تور سیاحتی و فرهنگی در کنار هم ایستادند تا قبل از ترک میهن‌شان، عکس‌های خاطره‌انگیزی از لحظات پیش از پرواز بگیرند.

اما نکته جالب این بود که دو نفر از همسفران تور فرهنگی و سیاحتی چری بعد از دو ساعت و نیم تاخیر خود را به پرواز رساند و گروه بدرقه به منظور اطمینان از پرواز تک جامانده سفر چین تا چند ساعتی بعد از رد شدن باقی همسفران چری از قسمت Check In فرودگاه منتظر آخرین همسفر تور چین بمانند. خوشبختانه آخرین زوج همسفر هم خودشان را هرچند دیر، بالاخره رساندند و در لحظات آخر سوار هواپیما شدند و نهایتا هم هواپیما راس ساعت 22 روز 12 شهریور، فرودگاه امام خمینی (ره) را به مقصد پکن ترک کرد تا تور فرهنگی و سیاحتی چری و MVM به مدت یک هفته آغاز شود.

DISCOVER CHERY

© 2016 All rights reserved by cheryco.ir - Designed & developed by Parsnemoodar